رویای آمریکایی مخدوش می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 376740
تاریخ انتشار: 29 مهر 1395 - 20:18
فیلم "امریکن پاستورال" به کارگردانی "اوان مک گرگور" 28 اکتبر 2016 اکران می شود.

به گزارش اتاق خبر، فیلم "امریکن پارستورال" 28 اکتبر 2016 اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

رویای امریکایی مخدوش می شود /

 
این فیلم روایت زندگی یک مرد پرکار آمریکایی است که با تلاش به زندگی ایده آل و خوشبخت خود، خانه ای خوب و شغلی پردرآمد دست یافته است. اما با سیاسی شدن دخترش (ماری) آرامش و آرمانهای او زیر سوال می رود. فیلم اقتباسی از رمان برنده جایزه پولیتزر نوشته "فیلیپ روت"، بازتاب فعالیتهای سیاسی ماری در دهه 60 میلادی، زمان جنگ ویتنام و معنای رویایی آمریکایی است. 

رویای امریکایی مخدوش می شود /

 
اوان مک گریگور بازیگر و کارگردان فیلم در حاشیه جشنواره سن سباستین گفت: "از سالهای پیش به فکر کارگردانی یک فیلم بودم. در انتظار داستانی جذاب بودم که ارزش بیان کردن داشته باشد. با همسرم مشورت کردم و او هم موافق بود که این همان داستانی است که منتظرش بودم."
 

رویای امریکایی مخدوش می شود /


اوان مک گریگور در نقش مرد طبقه متوسط و خانواده دوست آمریکایی ظاهر می شود که دخترش تمایلات سیاسی پیدا کرده است. 

جنیفر کانلی در نقش همسر این شخصیت درباره شیوه کارگردانی و بازیگری "اوان مک گریگور" به یورونیوز گفت: "به نظر من تعادل خوبی داشت. به بازیگران فرصت و فضای کافی برای بازی و همکاری می داد. ولی همزمان نقش هدایتگر خودش را با اعتماد بنفس و مهارت پیش می برد.

 
"امریکن پاستورال" در دو جشنواره سن سباستین و هامبورگ برای بخش بهترین فیلم کاندید شده بود. اوان مک گرگور، جنیفر کانلی، داکوتا فانینگ و پیتر ریِگرت در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

میزان 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید