انهدام شبکه سازمان یافته مدلینگ توسط سازمان اطلاعات سپاه روح الله | اتاق خبر
کد خبر: 376809
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395 - 04:59
روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی در اطلاعیه ای از انهدام شبکه سازمان یافته مدلینگ در این استان خبر داد.

اتاق خبر:روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، در اطلاعیه ای که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته افزوده است : چهار شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح الله شناسایی و 24 نفر از عوامل آن دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
این اطلاعیه افزوده است: به اطلاع مردم عزیز استان مرکزی می رساند در ادامه شناسایی و اشراف بر عوامل مخل امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای سایبری استان، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح الله موفق به کشف، شناسایی و انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه های ضد فرهنگی و ضد اخلاقی در شبکه های اجتماعی شدند.
در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: بخشی از اقدامات این شبکه سازمان یافته شامل ترویج فرهنگ برهنگی و مدلینگ و عادی سازی بی حجابی، تلاش برای ترویج فرهنگ اباحه گری و ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی از طریق ساخت کلیپ و انتشار تصاویر مبتذل می شود.
این اطلاعیه می افزاید: این سازمان در راستای مقابله با اقدام های ضد فرهنگی و اشاعه فساد و فحشا توسط شبکه های مدلینگ و جلوگیری از رخنه فرهنگی دشمنان و عملیاتی کردن بیانات مقام معظم رهبری درباره برخورد با هجمه های فرهنگی و احترام به خواست مردم، با 4 شبکه مدلینگ در استان مرکزی برخورد کرد.
براساس اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزیف علاوه بر دستگیری مهره های کلیدی و پلمپ 9 باب آتلیه، استودیو و آرایشگاه زنانه ، تعداد 41 نفر از افرادی که ناخواسته در دام این شبکه افتاده بودند، احضار و ارشاد شدند.

ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید