درویش: قرار نیست فرکی از سایپا برود | اتاق خبر
کد خبر: 377148
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 02:34
واکنش مدیرعامل سایپا به شایعه‌ها
مدیرعامل باشگاه سایپا می‌گوید از عملکرد سرمربی تیمش رضایت دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا درویش ، درباره شرایط تیم فوتبال سایپا در لیگ شانزدهم، اظهار کرد: متاسفانه تیم ما از نظر نتیجه‌گیری موفق عمل نکرده و در جدول رده‌بندی جایگاه مناسبی نداریم. این‌ در حالی است که تیم ما از نظر نوع بازی شرایط مطلوبی دارد و به طور کامل از نوع بازی تیم راضی هستیم.

او در ادامه افزود: در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز با وجود این که آنها بهترین خط حمله لیگ را دارند، نتوانستند به ما گلی بزنند و این نشان می‌دهد که ما در کار دفاعی خیلی خوب عمل کردیم. در بحث حمله هم تیم ما عملکرد خوب و رضایت بخشی داشته به طوری که در همین دیدار با استقلال در نیمه اول باید سه گل به آبی پوشان می زدیم که متاسفانه فرصت‌هایمان به گل تبدیل نشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بحث جدایی فرکی از سایپا جدی است یا خیر؟ گفت‌: این مباحث فقط در رسانه‌ها مطرح می‌شود. اصلا قرار نیست آقای فرکی از جمع ما جدا شود. ما از همان ابتدا از آقای فرکی خواستیم که تیمی برای ما بسازد که از نظر اخلاقی و فنی شرایط مطلوبی داشته باشد که تا الان هم همین شرایط را فراهم کرده است، اما کمی در نتیجه‌گیری مشکل داشته‌ایم که آن هم در بازی‌های آینده بر طرف می‌شود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید