نظر آقای بازیگر راجع به بازیگران اسپانسری چیست؟ | اتاق خبر
کد خبر: 377169
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 06:01
عمار تفتی:اولین چیزی که سینما بدان نیاز دارد، سرمایه است و وجود بازیگر اسپانسری برای سینما واجب است.

به گزارش اتاق خبر، عمار تفتی در خصوص ورود بازیگران اسپانسری به سینما اظهار داشت: ورود اینگونه  افراد لازمه سینما است. اولین چیزی که سینما بدان نیاز دارد، سرمایه است و این سرمایه باید به هر شکلی فراهم شود. 

وی ادامه داد: اگر بازیگر اسپانسری سرمایه‌اش را در جای درستی استفاده کند، چه بسا خودش در لوای کار کردن با آن فیلمساز بازیگر خوبی شود، پس بازیگر اسپانسری در اصل چیز بدی نیست، اما این که این روش چطور انجام می‌شود جای سوال و تحلیل و بررسی دارد. 

تفتی گفت: باید سیستمی متولی شود که سرمایه‌ها به جای درستی هدایت شوند چون خیلی وقت‌ها این سرمایه‌ها ربوده می‌شوند. این هم شکلی از سرمایه گذاری است. بانک ها و شرکت‌های خصوصی، صنایع و دولت هم سرمایه گذاری می‌کنند. 

بازیگر مجموعه «پریا» در خصوص اینکه چرا بعضی‌ها بازیگر تلویزیونی می‌شوند و نمی‌توانند در سینما ایفای نقش کنند، گفت: حتما در آن مدیوم موفق‌تر هستند ولی بازیگری خیلی ربطی به مدیوم ندارد و نقش خوب در تلویزیون بهتر از نقش بد در سینما است و کسی وجود ندارد که اجازه ورود بازیگر به سینما را ندهد. اگر بازیگری کار سینمایی نمی‌کند، لابد یا نمی‌خواهد و یا نمی‌تواند، وگرنه کسی مانع دیگری نمی‌شود. 

 

باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید