دلایل محبوبیت «رستاک» به روایت سرپرست گروه | اتاق خبر
کد خبر: 377173
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 06:46
رسیدن به همراهی با مخاطب موسیقی محلی، برای ما بزرگترین لذت و افتخار محسوب می شود.

به گزارش اتاق خبر، سیامک سپهری سرپرست گروه موسیقی «رستاک» در خصوص موفقیت این گروه گفت: رسیدن به همراهی با مخاطب موسیقی محلی برای ما بزرگترین لذت و افتخار محسوب می شود.

وى ادامه داد: در روند انتخاب سوژه ها و تنظيم هر يك از قطعات،‌ تلاش كرده ايم تا از نظر اساتید و پژوهشگران آن منطقه نیز استفاده کنیم و این اتفاق پس از آلبوم «همه اقوام من» پررنگ تر شده است.
 
سپهرى تصریح کرد: ما سعى مى كنيم تا فضاى جديدى را با استفاده از نمادها و ساختارهاى موسيقى محلى، شكل دهيم و اميدواريم كه مخاطبان گروه موسیقی «رستاک» همچنان با ما و تجربه هاى موسيقايى مان همراه باشند.
 
این هنرمند با اشاره به اعضای حاضر در تركیب گروه موسیقی «رستاک» یادآور شد: شاکله اصلی گروه همچنان ثابت است اما بعضى از دوستان به فراخور فضا و تنظیم هر يك از قطعات ممکن است تغییر کنند و یا دوستان جدیدی به گروه اضافه شوند.


سرپرست گروه «رستاک» با اشاره به جدیدترین آلبوم این گروه موسیقی، توضیح داد: آلبوم جدید گروهمان هم اکنون در مراحل آماده سازى نهایی به سر می بردالبته حدود سه ماه قبل کارهای مربوط به آلبوم صوتی به طور کامل انجام شده و هم اکنون در مراحل پایانی تدوین بخش تصوير هستيم.

وی در پایان یادآور شد: آلبوم جدید گروه «رستاک» 7 قطعه دارد که از 7 منطقه مختلف کشور انتخاب شده اند و برخی از آنها، جزو منطقه هایی هستند که تاکنون گروه ما به آن ها نپرداخته است و برخی دیگر از مناطق را پیش تر هم در زمینه کارهایمان مورد توجه قرار داده ایم.

 

میزان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید