دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم | اتاق خبر
کد خبر: 377201
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 12:16
شخصیت های داستانی بسیاری بوده که در کتاب های مختلف با آن ها آشنا شده ام و دوست داشتم که نقش آنها را بازی کنم مثلا دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم.

به گزارش اتاق خبر، جهانگیر الماسی با حضور در برنامه تلویزیونی «کتاب باز» در خصوص چگونگی ورود خود به دنیای کتاب و کتاب بازی گفت: با کتابسازی وارد فضای کتاب و کتابخوانی شدم. در کودکی در مدرسه کاغذ دیواری درست می‌کردیم و من برای اینکه کاری کنم که همه همکلاسی‌هایم این کاغذ دیواری‌ها را بخوانند و ببینند شروع به تا کردن آنها به شکل یک کتاب کردم و اینگونه وارد دنیای کتاب شدم.

وی ادامه داد: بعد ازآن از کیوسک‌های شهری کتاب اجاره می‌کردم و کسی که به من کتاب اجاره می‌داد تنها دنبال پول نبود و تا زمانی که من کتابی که خوانده بودم را برایش خلاصه وار تعریف نمی‌کردم کتاب بعدی ر ا به من اجاره نمی‌داد و اینگونه بیشتر و بیشتر جذب مطالعه و کتاب می‌شدم.

الماسی با اشاره به فرهنگ غنی فارسی خاطرنشان کرد: شخصیت‌های داستانی بسیاری بوده که در کتاب‌های مختلف با آنها آشنا شده‌ام  و دوست داشتم که نقش آنها را بازی کنم مثلا دوست دارم نقش همسر پروین اعتصامی را بازی کنم. ما ایرانی ها باید هویت خود را بشناسیم و قدر فرهنگ غنی و پربارمان را بدانیم.

برنامه تلویزیونی «کتاب باز» که امیرحسین صدیق آن را اجرا می‌کند و محمدرضا رضائیان تهیه کننده آن است روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 از شبکه نسیم پخش می شود.

 

فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید