3 فصل از «خانه پوشالی» دوبله شد | اتاق خبر
کد خبر: 377782
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 12:44
سه فصل از سریال آمریکایی «خانه پوشالی» دوبله شد؛ فصل دوم این مجموعه از شبکه نمایش به روی آنتن می‌رود.

به گزارش اتاق خبر، مجموعه «خانه پوشالی» که به تازگی پخش خود را از شبکه نمایش سیما آغاز کرده است، اکنون در مرحله دوبله فصل سوم است. با پایان فصل اول این مجموعه که شامل ۱۳ قسمت بود، فصل دوم آغاز شده است و هر شب ساعت ۲۳ از شبکه نمایش به روی آنتن می‌رود.

سریال «خانه پوشالی» توسط دوبلورهایی چون ناصر طهماسب، منوچهر والی‌زاده و به مدیر دوبلاژی رضا آفتابی دوبله شده است.

همچنین منوچهر زنده‌دل، ابوالحسن تهامی‌نژاد، کسرا کیانی، محمدعلی دیباج، رضا آفتابی، سعید شیخ‌زاده، حامد عزیزی، امیر حکیمی، شایان شام بیاتی، امیرعباس پیام، امیر کسرایی، علی منانی، مهدی امینی، فریبا رمضان‌پور، مریم مرادپور، مهرخ افضلی، افسانه پوستی، کتایون اعظمی، پویان مقدم، مجید صیادی، سنم نکواقبال، آرزو روشناس،‌ مهین برزویی، نازنین یاری، مریم جلینی، مینا شجاع، شراره حضرتی، مهناز آبادیان، سیما رستگاران و سارا جعفری از جمله دوبلورهایی هستند که در دوبله مجموعه «خانه پوشالی» همکاری دارند.

خانه پوشالی یا نقشه باطل به انگلیسی House of Cards) ) نام یک سریال سیاسی - هیجانی آمریکایی است که محصول سال ۲۰۱۳ میلادی است. این سریال در ۵۲ قسمت و توسط نتفلیکس تهیه شد. این سریال برگرفته از سریال ساخت بی‌بی‌سی و نیز رمانی با همین نام نوشته مایکل دابز است که خودش عضو حزب محافظه‌کاران بریتانیا بود.

موضوع سریال رقابت‌های سیاسی در آمریکا است. این سریال برنده جوایزی نیز شده است. در این سریال کوین اسپیسی بازیگر اصلی و دیوید فینچر از کارگردان‌هاست. داستان سریال جدید در دوران معاصر و در پس زمینه مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده روی می‌دهد. کوین اسپیسی نقش فرانک آندروود نماینده مجلس را بازی می‌کند .او یک سیاستمدار بی‌رحم است که آرزو دارد در واشنگتن به مدارج بالا برسد.

فصل نخست

فصل نخست این سریال شامل ۱۳ قسمت است و از اول فوریه ۲۰۱۳ روی آنتن نت فلیکس رفت.

فصل دوم

فصل دوم این سریال به گفته وب سایت نت فلیکس از فوریه ۲۰۱۴ به نمایش در آمد.

در این فصل، فرانک آندروود که به مقام ریاست جمهوری بسیار نزدیک تر شده تلاش هایش برای کسب این مقام را شدت می بخشد. در میان اشخاص داستان، خبرنگاری به نام آیلا صیاد (Ayla Sayyad) دیده می‌شود که قصد سر در آوردن از جنگ قدرت میان مهره‌های سیاسی واشنگتن را دارد. صیاد (به بازیگری Mozhan Marno) یک یهودی ایرانیست که از ایران فرار کرده و اکنون مقیم آمریکاست.

فصل سوم

در فصل سوم فرانک آندروود به رییس جمهوری رسیده و در صدد نگهداشتن این مقام در اختیار خود است.

فصل چهارم

در فصل چهارم فرانک آندروود به مبارزات انتخاباتی می پردازد

 

کارگردان‌های قسمت‌های گوناگون

هر قسمت سریال «خانه پوشالی» به وسیله یک کارگردان ساخته شده است. دیوید فینچر، جیمز فولی، جوئل شوماخر، چارلز مک‌وگال، کارل فرانکلین، آلن کولتر، جان کولز،جودی فاستر، رابین رای از جمله این کارگردانان محسوب می‌شوند.

ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید