«کالین فرت» با مری پاپینز همراه می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 377786
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 13:18
بازیگر بریتانیایی برنده جایزه اسکار به شمار بازیگران فیلم جدید «مری پاپینز» افزوده شد.

به گزارش اتاق خبر، کالین فرت در حال گفت و گو با سازندگان فیلم جدید «مری اپینز» است تا در نقش رییس بانک به این فیلم بپیوندد. او قرار است در نقش ویلیام وترال رییس فیدلتی بانک بازی کند.

امیلی بلانت و مریل استریپ و لین مانوئل-میراندا پیش از این به عنوان بازیگران این فیلم انتخاب شده‌اند.  ویل مورتایمر نیز که اخیرا به عنوان بازگر فیلم موزیکال دیزنی انتخاب شد، در نقش جین بنکس در این فیلم بازی خواهد کرد. شخصیت او در کنار مایکل که نقش بن ویشاو را بازی می‌کند در واقع فرزندانی هستند که مری پاپینز پرستار مشهور از آنها مراقبت کرده است.

امیلی بلانت در نقش مری پاپینز ظاهر می‌شود و میراندا نیز نقش شخصیت جدید را بازی می‌کند که در این فیلم به مجموعه اضافه شده و در قسمت اصلی حضور نداشت.

راب مارشال کارگردانی این فیلم را برعهده دارد که در واقع ادامه‌ای بر فیلم اصلی است. او و بلانت و استریپ در پروژه «درون جنگل» در سال ۲۰۱۴ با هم همکاری کرده بودند و داستانی فانتزی از قصه‌های پریانی را شکل داده بودند.

این فیلم که با عنوان «مری پاپینز بازمی‌گردد» ساخته می‌شود داستان پرستار افسانه‌ای دهه ۱۹۶۰ را بار دیگر روایت می‌کند. فیلمنامه فیلم توسط دیوید مگی نویسنده «در جستجوی ناکجاآباد» نوشته خواهد شد و مارک شیمن و اسکات ویتمن که جایزه تونی را برای «اسپری مو» بردند نیز برای نوشتن ترانه‌های این فیلم انتخاب شده‌اند.

نکته مهم این است که این فیلم نسخه جدیدی از موزیکال سال ۱۹۶۴ نخواهد بود، بلکه داستان آن از میان ۷ کتاب اقتباس نشده دیگر مری پاپینز انتخاب می‌شود که پی ال تراورز درباره پرستار جادویی نوشته بود. اولین کتاب از این مجموعه سال ۱۹۳۴ منتشر شده بود و آخرین کتاب آن سال ۱۹۸۸ به بازار آمده بود.

«مری پاپینز باز می‌گردد» قرار است دسامبر ۲۰۱۸ اکران شود.

 

بانی فیلم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید