سه دفتر سینمایی کارشان را از سر گرفتند | اتاق خبر
کد خبر: 377799
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 15:03
با توجه به رفع مشکل دفاتر پخش از چهارشنبه (5 آبان) فیلم های سینمایی «یتیم خانه ایران» و «متولد 65 » به ترتیب در گروه سینمایی آزادی و آزاد به نمایش در می آید.

به گزارش اتاق خبر، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش نتیجه جلسه فوق العاده شورای صنفی نمایش را این گونه شرح داد: با توجه به رفع مشکل دفاتر پخش از چهارشنبه (5 آبان) فیلم های سینمایی  «یتیم خانه ایران»  و «متولد 65 » به ترتیب در گروه سینمایی آزادی و آزاد به نمایش در می آید. فیلم سینمایی «هیهات» تنها سرگروهش را از دست داده است اما فیلم همچنان در سینماهای زیرسرگروه ادامه خواهد داشت. 
 
وی درباره ثبت قرارداد جدید فیلم ها گفت: قرارداد فیلم سینمایی «پری دریایی» در  گروه آزادی بعد از فیلم سینمایی «مبارک» ثبت شد. فیلم سینمایی «آشوب» بعد از «پری دریایی» در گروه آزادی ثبت شد. 
 
فرجی در ادامه گفت: قرارداد فیلم سینمایی «چهار اصفهانی در بغداد» گروه ماندانا بعد از فیلم  «آس و پاس» ثبت شد.  

سخنگوی شورای صنفی خاطرنشان کرد: پیرو مذاکره رئیس سازمان سینمایی با حجت السلام والمسلمین منصوری بازپرس رسیدگی کننده به پرونده، با ابلاغ ویژه رییس قوه قضائیه، مشکل اکران فیلم‌های دفا‌تر تعلیق شده شامل؛ فیلمیران، نورتابان و پویا فیلم مرتفع شده و ادامه فعالیت این دفا‌تر بلامانع است. 

 

میزان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید