حملات موشکی ارتش یمن علیه مواضع متجاوزان سعودی | اتاق خبر
کد خبر: 378026
تاریخ انتشار: 6 آبان 1395 - 14:17
درحالیکه تجاوزات هوایی ائتلاف عربستان علیه استانهای مختلف یمن هم‌چنان ادامه دارد ارتش و کمیته های مردمی این کشور محل های تجمع نیروهای متجاوز را مورد هدف قرار می‌دهند.

اتاق خبر:به نقل از سایت المسیرة، یک منبع نظامی عنوان داشت که به دنبال شلیک چند موشک کاتیوشا و خمپاره از سوی یگان توپخانه ای ارتش یمن و کمیته های مردمی این کشور به سمت محل تجمع نیروهای وابسته به ائتلاف متجاوز عربستان در گذرگاه الخضراء واقع در منطقه نجران در خاک عربستان تعدادی از این نیروها کشته و زخمی شدند.

در همین راستان یک سرباز سعودی به دست تک تیراندازهای ارتش و کمیته های مردمی در منطقه نظامی الطلعة واقع در نجران کشته شد.

از سوی دیگر خبرگزاری سبأ گزارش داد که حملات هوایی جنگنده های متجاوز عربستان علیه منطقه نهم واقع در استان صنعاء افزایش یافته و به 25 حمله هوایی رسیده است.این جنگنده ها هم‌چنین حملاتی را علیه مناطق الظاهر و باقم واقع در استان صعده انجام دادند.

این در حالیست که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن موشکی از نوع "صمود" را به سمت پادگان صبرین واقع در مریس در استان ضالع شلیک کردند.

یک منبع نظامی نیز عنوان داشت که به دنبال اصابت یک موشک به محل تجمع نیروهای متجاوز در منطقه الجحملیة واقع در استان تعز تعدادی از آنها کشته و زخمی شدند.هم چنین یگان توپخانه ای ارتش و کمیته های مردمی محل تجمع نیروهای متجاوز در منطقه الخنجر والشعف در استان الجوف را مورد هدف قرار دادند.

ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید