داستان فصل جدید«بازی تاج و تخت» لو رفت+ عکس پشت صحنه | اتاق خبر
کد خبر: 378098
تاریخ انتشار: 7 آبان 1395 - 01:22
اکثر هنرمندان و منتقدین سریال «بازی تاج و تخت» را موفق ترین سریال سال های اخیر در امریکا می دانند و در تصدیق این ادعا به تازگی این مجموعه اکثر جوایز امی را از آن خود کرد.

به گزارش اتاق خبر، اکثر هنرمندان و منتقدین سریال «بازی تاج و تخت» را موفق ترین سریال سال های اخیر در امریکا می دانند و در تصدیق این ادعا به تازگی این مجموعه اکثر جوایز امی را از آن خود کرد.

 

داستان فصل هفتم


پس از پایان فصل ششم این سریال، همه چشم ها منتظر شروع فیلمبرداری و پخش فصل هفتم و به گفته رسانه ها فصل آخر این سریال بود که یکی از جاسوسان سینمایی به تازگی عکس هایی از فیلمبرداری فصل هفتم را منتشر نموده است.

در این تصاویر مشخص شده که بخش هایی از فیلمبرداری فصل هفتم این سریال در جزیره ای متعلق به ایالت باسک اسپانیا در حال فیلمبرداری است.

طبق عکس های منتشر شده مشخص است که امیلی کلارک در نقش "دَنریس" و کیت هرینگتون در نقش "جان اسپارو" باز هم در کنار یکدیگر و در فصل هفتم به ایفای نقش می پردازند.

 

داستان فصل هفتم


بر اساس این عکس ها می توان حدس زد این دو شخصیت که در فصل دوم از یکدیگر جدا شده بودند در این فصل باز هم به یکدیگر می رسند. شاید ائتلاف آنها به سقوط ملکه کرسی یا وایت واکر منجر شود. به نظر می رسد دنریس در این فصل به دیدار جان اسپارو رفته و برای متحد شدن پیشنهاد می دهد.

میزان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید