ورود«خرس» به جلسه شورای پروانه نمایش | اتاق خبر
کد خبر: 378126
تاریخ انتشار: 7 آبان 1395 - 07:19
فیلم «خرس» به کارگردانی خسرو معصومی جهت بازبینی مجدد به شورای پروانه نمایش رفت.
به گزارش اتاق خبر، فیلم سینمایی «خرس» ساخته خسرو معصومی که ۵ سال است در محاق توقیف قرار گرفته به تازگی مجددا برای صدور پروانه نمایش به اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی رفته است. فیلمی که علی رغم موضوع دفاع مقدسی اش منتقدان بسیاری پیدا کرد و تاکنون فرصت اکران عمومی پیدا نکرده است.
 
خسرو معصومی کارگردان این فیلم معتقد است که نوروزبیگی که تهیه کنندگی «خرس» را بر عهده داشته، فیلم را رها کرده و هم اکنون تمامی امور مربوط به اخذ پروانه نمایش فیلم بر عهده خود اوست و به تازگی نسخه ای از فیلم جهت بازبینی مجدد به اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی ارائه شده است.
 
«خرس» قصه فردی به نام نورالدين است كه زماني از راه نجاري روزگار مي گذراند، در جريان جنگ تحميلي مفقودالاثر مي شود. او بعد از هشت سال به خانه و كاشانه خود بر مي گردد غافل از اينكه همسرش…
 
در این فیلم بازیگرانی از جمله پرویز پرستویی، مریلا زارعی، فرهاد اصلانی، علی اوسیوند، ناصر آقایی، مائده طهماسبی و … به ایفای نقش پرداخته اند. فیلمی که در سی امین جشنواره فیلم فجر نیز خوش درخشید.
 
آخرین ساخته خسرو معصومی با عنوان «تابو» سال گذشته اکران شد و علاوه بر این «باد در علفزار میپیچد»، «رسم عاشق کشی» «پر پرواز»، «دلباخته» و … از شاخص ترین آثار این کارگردان به حساب می آید.
 
این کارگردان  به تازگی در صدد ساخت فیلم جدیدی به نام «کار کثیف» است.
 
دیباچه
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید