«مرا رها نکن»؛ روایتی از تلخ‌کامی‌های مهاجران جنگ | اتاق خبر
کد خبر: 378373
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 03:42
فیلم داستانی کوتاه «مرا رها نکن» به کارگردانی سهیلا گلستانی روز دوشنبه 10 آبان در مدرسه ملی سینمای ایران رونمایی می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، فیلم داستانی کوتاه «مرا رها نکن» به کارگردانی سهیلا گلستانی که به صورت واقعیت مجازی (VR) و با تکنیک 360 درجه ساخته شده روز دوشنبه 10 خرداد در مدرسه ملی سینمای ایران رونمایی می‌شود.  

این فیلم کوتاه که با عینک‌های مخصوص و به صورت تک‌نفره قابل تماشاست، در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 12 و 13 آبان در محل مدرسه ملی برای مخاطبان به نمایش درخواهد آمد.

فیلم داستانی کوتاه «مرا رها نکن» به تهیه‌کنندگی بابک قهرمانی، روایتی از تلخ‌کامی‌های مهاجران جنگ است که در شمال کشور فیلمبرداری شده است.

عباس حبیبی و سونیا سنجری دو بازیگر اصلی این فیلم کوتاه هستند و دیگر عوامل فیلم کوتاه «مرا رها نکن»عبارتند از نویسنده و کارگردان: سهیلا گلستانی، مدیر فیلمبرداری: مسعود امینی تیرانی، تدوین و جلوه های ویژه: حمید گلستانی، طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو ،طراح گریم: یاسمن محب اهری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علی مردانه، دستیار دوم کارگردان: حسام خلیل نژاد، مدیر تولید: رسول حسینی، عکاس: حمید گلستانی، مشاور رسانه ای: بهناز شیربانی و تهیه کننده: بابک قهرمانی. فیلم سینمایی«دو» از جمله آثار گلستانی است که تاکنون موفق به کسب جوایزی مانند دوربین طلایی ناشیک هند، جایزه ویژه هیات داوران «سیلک رود» و جایزه بهترین فیلمبرداری از جشنواره «تالین» شده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید