خواننده مشهور یک‌ماه به زندان می‌رود | اتاق خبر
کد خبر: 378374
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 03:59
خبر زندانی شدن جاستین تیمبرلیک خواننده پرآوازه و محبوب آمریکا، شبکه‌های اجتماعی و صفحات وب را تکان داده است.

به گزارش اتاق خبر، جاستین که از طرفداران سرسخت هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است، پس از گرفتن یک عکس و فیلم سلفی در کنار یکی از صندوق های رای، به 30 روز زندان محکوم شد.

در واقع زادگاه جاستین تیمبرلیک  ممفیس در ایالت تنسی می‌باشد بنابراین او برای رأی دادن پیش از موعد بیش از 1700کیلومتر را از لس آنجلس به مقصد ممفیس سفر کرد. این خواننده جوان برای نشان دادن رأی خودش به 37میلیون نفر از طرفدارانش، از خودش عکس و فیلمی را در حال رأی دادن در کنار یکی از صندوق های رأی گیری منتشر کرد. او در این فیلم بیان کرده است: هی شما! من برای زودتر رأی دادن از لس آنجلس تا ممفیس سفر کردم. اما برای شما هیچ بهانه ای برای رأی ندادن وجود ندارد. پس همگی شما را روز 8 نوامبر ملاقات خواهم کرد. البته تا اینجا مشکلی ندارد؛

به دلیل قانون امنیتی ممنوعیت هر گونه تصویربرداری از مراکز و مکان هایی که رأی گیری در آنها انجام می شود، این خواننده به دردسر افتاده است و به 30 روز زندان محکوم شده است. این قانون با هدف جلوگیری از تقلب در انتخابات یا مزاحمت با افشای اطلاعات محرمانه به تصویب رسیده است. به هر حال قانون مشهور و غیرمشهور نمی شناسد.

ایران آنلاین

نظرات
ADS
ADS
پربازدید