صدرنشینی سپیدرود رشت و شکست پیروانی در نخستین گام با فجرسپاسی | اتاق خبر
کد خبر: 378421
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 13:53
آغاز هفته دوازدهم لیگ دسته یک
در آغاز هفته دوازدهم لیگ آزادگان تیم سپیدرود رشت توانست با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان به صدر جدول برسد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امروز رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ دسته اول (آزادگان) پیگیری شد که راه‌آهن و گل گهر متوقف شدند و سپیدرود با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان به صدر جدول رسید.
مس رفسنجان یک – ایران جوان بوشهر صفر
مس رفسنجان تحت هدایت میشو کریستوچوویچ از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهدای رفسنجان میزبان ایران جوان بوشهر بحران زده بود. مسی ها طی دو هفته گذشته توانسته بودند دو نتیجه خوب مقابل اکسین البرز و گل  گهر سیرجان کسب و خود را از دو تیم پایین جدول جدا کنند. آنها این هفته هم توانستند با گل دقیقه ۳۰ سجاد عسگری، از سد ایرانجوان که در این دیدار با بازیکنان بومی خود پا به زمین گذاشته بود بگذرند.
با این پیروزی مس رفسنجان جای ایرانجوان بوشهر را در رده چهاردهم گرفت.
فولاد یزد دو – راه آهن یزدان دو
این بازی که از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهید نصیری یزد پیگیری شد، تیم فولاد یزد در ادامه نتایج خوبی که در مقابل تیم‌های صاحب نام گرفته بود، توانست با گل‌های جواد شفیعی پور در دقیقه ۲۸ و رامین قربانی در دقیقه ۶۲، این بار راه آهن را متوقف کرد. گل‌های راه آهن را در این دیدار علی فرهنگ در دقیقه ۶۸ و محسن بیاتی نیا در دقیقه ۷۴ به ثمر رساند. همچنین در این دیدار حامد حیدری ، موسی شهبازی و علیرضا بیک زاویه از تیم فولاد یزد و محمدرضا سلیمانی از تیم راه آهن از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
شاگردان پاشازاده در تیم راه آهن با این  تساوی موقتا به رده هفتم رسیدند البته باید منتظر دیگر بازی های این هفته باشند.
خیبر خرم آباد یک – گل گهر سیرجان یک
خیبر خرم آباد که بعد از حضور داوود حق دوست به عنوان سرمربی نتایج خوبی کسب کرده، از ساعت ۱۴:۴۵ میزبان گل گهر سیرجان رده سومی بود. آنها در این دیدار ابتدا در دقیقه ۱۹ با گلی که اکبر صغیری برای گل گهر سیرجان زد، از این تیم عقب افتاد ولی در خرم آبادی ها توانستند با گل احمد جعفری در دقیقه ۴۵، گل تساوی را بزنند.
با این تساوی شاگردان وینگو بگوویچ با ۲۲ امتیاز در رده سوم باقی ماندند.
سپیدرود رشت یک – نفت مسجد سلیمان صفر
شاگردان علی نظر محمدی در شرایطی که دو هفته نتوانسته‌اند طعم پیروزی را بچشند، این هفته در مقابل نفت مسجد سلیمان به ناکامی هایشان پایان دادند و توانستند با یک گل این تیم را شکست دهند. تک گل سپیدرود را در این دیدار سید هادی موسوی در دقیقه ۸۸ به ثمر رساند. البته این بازی به دور از حاشیه نبود و سهراب بختیاری زاده به دلیل اعتراضات شدید به داور از کنار زمین اخراج شد.
با این پیروزی سپیدرود موقتا به صدر جدول رسید.

پارس جنوبی جم یک – فجرسپاسی شیراز صفر
در آخرین دیدار از هفته دوازدهم لیگ آزادگان، تیم پارس جنوبی در دیداری که میزبان شاگردان غلام پیروانی بودند، توانستند با تگ گل علی نظری در دقیقه ۵۹ تیم فجرسپاسی شیراز را شکست دهند. این اولین دیدار فجر تحت هدایت غلامحسین پیروانی بود که با باخت برای این تیم همراه بود و باز هم آنها در لیگ آزادگان ناکام ماندند.
شاگردان مهدی تارتار با این پیروزی توانستند با ۱۹ امتیاز خودشان را موقتا به رده ششم جدول رده بندی برسانند.

بقیه دیدار های این هفته رقابت های لیگ یک به شرح زیر است:
شنبه پانزدهم آبان
استقلال اهواز – ملوان بندر انزلی؛ ساعت ۱۵:۱۵؛ ورزشگاه تختی اهواز
 
سه شنبه هجدهم آبان
آلومینیوم اراک – مس کرمان؛ ساعت ۱۴:۴۵؛ ورزشگاه امام خمینی اراک  
خونه به خونه مازندران – اکسین البرز؛ ساعت ۱۴:۴۵؛ ورزشگاه هفتم تیر بابل
بادران تهران – نساجی مازندران؛ ساعت ۱۵؛ ورزشگاه اکباتان تهران

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید