نتایج اتریش چراغی بود برای وزارت ورزش | اتاق خبر
کد خبر: 378451
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 18:04
سرمربی تیم ملی کاراته:
شهرام هروی مدعی است نتایج کسب‌شده در رقابت‌های جهانی اتریش، چراغی برای وزارت ورزش بود تا نشان دهند کاراته ایران در المپیک 2020 توکیو می‌تواند نتایج خوبی را برای کاروان ایران کسب کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرمربی تیم ملی کاراته مردان افزود: همانند بازی‌های آسیایی، می‌توانیم در المپیک توکیو نیز نتایج خوبی را برای ایران کسب کنیم و امیدوارم به کاراته بیشتر توجه شود.

هروی با ابراز رضایت از نتایج کسب‌شده ادامه داد: نتایج امروز حاصل دسترنج ۵۰ سال کاراته ایران بود که به ثمر نشست و کاراته ایران نشان داد همیشه می‌تواند در دنیا آقایی کند. روند موفقیت کاراته از سال ۲۰۱۲ استارت خورد و تا امروز ادامه داشت و ان‌شاءالله تا المپیک نیز ادامه داشته باشد و بتوانیم برای ایران افتخارآفرینی کنیم.

او در ادامه به مربیانِ مدال‌آوران اشاره و خاطرنشان کرد: مدال‌های ملی‌پوشان را تقدیم مربیان مدال‌آوران می‌کنم. دباغیان، خوش‌سیما، آسیا بری و کریمی‌راد که با تلاش‌های شبانه‌روزی خود شاگردانشان را در اختیار تیم ملی گذاشتند و ما فقط از آنها حراست کردیم و این حراست جواب داد.

سرمربی تیم ملی کاراته ایران در ادامه از مدال‌آوران نام برد و اظهار کرد: امیر کاراته ایران که از سال ۱۳۸۹، بعد از بازی‌های آسیایی این لقب را از آن خود کرد و گفتیم او بهترین کاراته‌کای ایران می‌شود، امروز دو ستاره شد و نشان داد که لیاقت آن را دارد. سجاد گنج‌زاده بزرگ‌مردی که دو سال پیش باید طلایی می‌شد. ذبیح‌الله پورشیب، کاپیتانی که هیچ‌وقت در رقابت‌های جهانی به حق خود نرسید و نشان داد که برنز او فراتر از یک مدال جهانی برای ما ارزش دارد. مدال برنز آسیابری نیز برای ما به اندازه مدال طلا شیرین بود و اما احمدی هم باید طلا می‌گرفت که متاسفانه نشد، ولی اشکالی ندارد او برای ما طلایی است.

هروی از کادر فنی خود نیز تشکر کرد و افزود: از تمام کسانی که در این مدت کنار من بودند تشکر می‌کنم، از حسینی، روحانی، سلطانی، اشراقی، لشگری، ایزدی، نام‌آور و ادیب‌نیا و تمام کسانی که در کنار تیم بودند و از تیم حمایت کردند. در پایان از طباطبایی که از روز نخست از تیم ملی حمایت کرد و پشتیبان تیم بود و از کمیته فنی که رأی به سرمربی‌گری من داد نیز متشکرم. از جامعه کاراته و مربیانی که به من انرژی دادند تشکر می‌کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سفارت ایران در اتریش سهم بزرگی در موفقیت تیم ایران دارد و در مدت زمان حضور تیم در اتریش حتی یک لحظه تیم را تنها نگذاشتند و من صمیمانه از آنها هم تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید