پیش بینی درباره موفقیت«شهرزاد2» توسط پرویز فلاحی پور | اتاق خبر
کد خبر: 378736
تاریخ انتشار: 10 آبان 1395 - 19:12
پرویز فلاحی پور از جمله بازیگران پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون است که در نقش های مهم و تأثیرگذاری حضور پیدا کرده است. از جمله مجموعه های «شب دهم»، «فردا دیر است»، «مرد هزار چهره»، «مرده متحرک» و «دلنوازان».

به گزارش اتاق خبر، وی که این اواخر در سریال «شهرزاد» حضور داشته است، درباره کارهای اخیرش به بانی فیلم گفت: نصرت نام شخصیتی بود که من در فصل اول مجموعه «شهرزاد» بازی کردم و خیلی خوشحالم که باز هم با آقای فتحی همکاری کردم. این روزها فقط درگیر بازی در فصل دوم این مجموعه هستم که مدتی است ساخت آن آغاز شده است.

بنابراین خیلی درگیر کار هستم و فرصت حضور در کارهای دیگر را ندارم. البته مدتی است بازی من شروع شده است و فکر می کنم تا بعد از ایام نوروز هم سر این کار باشم. چون به هر حال پروژه عظیمی است و آقای فتحی هم دقت بسیاری در ساخت مجموعه دارند.

وی در ادامه درباره تغییراتی که برای شخصیت نصرت در فصل دوم پیش خواهد آمد، توضیح داد: طبیعتاً برای این کاراکتر هم ممکن است اتفاقاتی بیفتد و تا جایی که من می دانم و فیلمنامه را خوانده ام، فصل دوم جذاب تر خواهد بود و همه چیز بهتر هم خواهد شد. این را با اطمینانی که از آقای فتحی دارم و فیلمنامه را خوانده ام، می گویم.

فلاحی پور همچنین افزود: من در این مدت پیشنهاد بازی در تئاتر و سینما داشتم که به خاطر بازی در مجموعه «شهرزاد» همکاری میسر نشد. البته دوست داشتم تئاتر کار کنم، اما بیشتر دوست دارم روی یک کار تمرکز کنم.

وی در پایان نیز درباره مخاطبان فصل دوم «شهرزاد» با توجه به فاصله زمانی که بین دو فصل ایجاد شده گفت: همانطور که پیش از این هم گفتم آقای فتحی بسیار حرفه ای است و از این رو با ظرافتی که در کارگردانی دارند و فصل اول که توانست بسیار مورد توجه قرار بگیرد، قطعاً می دانم فصل دوم جذاب تر و پرمخاطب تر خواهد شد.

 

بانی فیلم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید