مدرسه جادوگری واقعی افتتاح می شود | اتاق خبر
کد خبر: 378903
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 14:05
در رخدادی چهار روزه در فرانسه، شرکت کنندگان خوش شانس می توانند یک تجربه جادوگری کامل داشته باشند.

به گزارش اتاق خبر، در رخدادی چهار روزه در فرانسه، شرکت کنندگان خوش شانس می توانند یک تجربه جادوگری کامل داشته باشند.

اگر بخواهید می توانید سال آینده در مدرسه جادوگری و ساحرگی در دنیای واقعی چیزهایی جدید یا بگیرید.
 
به خاطر کلوب هواداران مجموعه «هری پاتر» با نام انجمن میمبولوس میمبلتونیا، شاتو دو ژولیبر واقع در منطقه بورژوناگ فرانسه در ماه مه آینده به مدت چهار روز به مدرسه جادوگری هاگوارتز تبدیل می شود.
 
در آگهی این وبسایت هواداری «هری پاتر» آمده است: «میمبولوس میمبلتونیا رخدادی را سازمان دهی کرده که بر پایه نخستین کتاب این مجموعه یعنی «هری پاتر و سنگ جادو» شکل گرفته است. بیایید و در مراسم تعیین گروه شرکت کنید، در کلاس های گیاه شناسی، جادوها، معجون ها و البته ماگل کوییدیچ ثبت نام کنید. یادتان نرود برای گروه تان امتیاز جمع کنید تا بتواند برنده جام شود!»
 
البته یک نکته کوچک وجود دارد: تمام کلاس ها به زبان فرانسوی برگزار خواهند شد.
 
این رخداد که تنها ۱۰۰فرد خوش شانس را قبول می‌کند، قرار است بین روزهای بیست و پنجم تا بیست و هشتم ماه مه برگزار بشود و تنها در دسترس افراد بالای ۱۶ سال است. برای بهتر کردن تجربه شرکت کنندگان، سازمان دهندگان برنامه مغازه ای را هم به سبک مغازه کوچه دیاگون باز می کنند تا مطمئن شوند همه جادوها و معجون‌ها در دسترس هستند.
 
هاگوارتز در مجموعه کتاب‌هیا هری پاتر و رد جهان جادویی که رولینگ خلق کرد، قلعه بزرگی در دل جنگل‌های بکر که به عنوان مکانی برای آموزش بچه‌ها و آشنا کردن آنها به علوم جادویی فعالیت می‌کرد.
 
اسپین آف پیش درآمد مجموعه فیلم های «هری پاتر» با عنوان «موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» با نقش آفرینی ادی ردمین در قالب نیوت اسکاماندر روز هجدهم نوامبر در بریتانیا اکران می شود. فیلمنامه این فیلم توسط خود جی کی رولینگ نوشته شده که اخیرا اعلام کرد این فیلم در قالب پنج قسمت ساخته خواهد شد.
 
 
بانی فیلم به نقل از ایندپندنت
نظرات
ADS
ADS
پربازدید