افتتاح خط تولید گیربکس پیشرفته در تبریز از نتایج برجام است | اتاق خبر
کد خبر: 378962
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 21:55
استاندار آذربایجان شرقی افتتاح خط تولید گیربکس پیشرفته شرکت چرخشگر تبریز را زمینه ساز ورود صنعت و دانش فنی به استان در دوران پسابرجام عنوان کرد.

اتاق خبر: اسماعیل جبارزاده در مراسم افتتاح خط تولید گیربکس پیشرفته jhg  اظهار داشت: تولید خط گیربکس طرحی بود که از سال ۸۵ تاکنون بنا به دلایلی متوقف شده بود که خوشبختانه اکنون به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: در سال ۹۰ بعد از برجام و موفقیت های دولت تدبیر و امید موفقیت های زیادی را شاهد بوده ایم که یکی از این موفقیت ها واردکردن تکنولوژی ها از کشور فرانسه با همکاری شرکت رنو بود که امروز شاهد ورود صنعت و دانش فنی در استان هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان که به عنوان استان الگو از نظر اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: تمام عوامل در صحنه جمع شده ایم تا وضعیت تولید و صنعت استان را به قله های رفیع برسانیم و امیدوارم با همت تولیدکنندگان به جای صادرات  بشکه های نفت گیربکس های تولید شده استان را به کشورهای دیگر صادر بکنیم.

جبارزاده در پایان با تاکید بر لزوم اشتغالزایی برای قشر تحصیل کرده خاطر نشان کرد: عدم اشتغال افراد تحصیل کرده یکی از معضلات جامعه ما محسوب می شود که با تولید این محصول چندین شرکت قطعه ساز در کنار شرکت چرخشگر فعالیت خواهند کرد و این موضوع می تواند زمینه ساز اشتغال همین تحصیل کردگان جویای کار باشد.

مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید