هنوز مالک جدید فولاد یزد مشخص نیست | اتاق خبر
کد خبر: 379075
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 11:29
سرپرست باشگاه فولاد یزد:
محمد انواری با بیان اینکه واگذاری باشگاه فولاد یزد قطعی است، گفت: این که نماینده مردم یزد مالکیت باشگاه را به عهده بگیرد، هنوز قطعی نیست.

دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و فولاد یزد

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد انواری سرپرست باشگاه فولاد یزد درباره اخباری که مبنی بر واگذاری این باشگاه به موسوی بیوکی نماینده یزد و اشکذر منتشر شده است، اظهار کرد: واگذاری باشگاه قطعی است و آقای موسوی بیوکی مسئولیت واگذاری باشگاه را به عهده گرفته‌اند. این که خود آقای موسوی بیوکی مالکیت باشگاه را بر عهده بگیرند یا نه هنوز مشخص نیست.
انواری با بیان اینکه هیئت مدیره باشگاه استعفا داده‌اند و نام باشگاه هم پس از مشخص شدن مالک تغییر می‌کند، درباره تغییرات احتمالی نیمکت این تیم گفت: تصور نمی‌کنم نیمکت تیم دچار تغییر شود ولی باز این احتمال هست که مالک جدید تصمیم به تغییر کادر فنی تیم را بگیرد. در حال حاضر شرکت فولاد مسئولیت تغذیه و اسکان تیم را تا زمانی که مالک باشگاه مشخص شود به عهده گرفته‌است تا بازیکنان با مشکل روبه‌رو نشوند.
سرپرست تیم فولاد یزد در ادامه درباره حکم انضباطی اعلام شده از طرف کمیته انضباطی برای اتفاقات دیدار فولاد یزد و راه آهن یزدان، تصریح کرد: خیلی از موارد، اشتباه به اطلاع کمیته انضباطی رسیده است. مربی ما آقای آسیابان‌پور هیچ دخالتی در مسائل به وجود آمده نداشت. حتی سعی در آرام کردن بازیکنان داشت ولی او را از همراهی تیم به مدت یک سال محروم کرده‌اند. ما نامه‌ای همراه با اسناد و واقعیات به کمیته انضباطی می‌نویسیم تا ان‌شاء‌الله تجدید نظر کنند.
محمد انواری همچنین از داور دیدار هم انتقاد کرد و گفت: داور بازی هم با نیروی انتظامی و هم با یکی از مسئولین چمن درگیری فیزیکی داشت که ما با آنها صحبت کردیم تا از داور شکایت نکنند. شاید اگر آنها شکایت می‌کردند به نفع ما هم می‌شد، ولی چون ما مظلوم هستیم، وقتی از شکایت آنها جلوگیری کردیم، به ضرر ما شد.
او ادامه داد: ما سال‌های قبل هم از داوری خیلی ضربه خورده‌ایم و اعتراضاتمان تاثیری نداشته است. در این بازی داور پنالتی‌ای که نبود را  پنالتی اعلام کرد و پس از آن در چند صحنه اشتباه سوت زد. این که کار تماشاگران اشتباه بوده و با داور هم نباید درگیری به وجود می‌آمد، درست است ولی اشتباه‌های داور باعث شد که تماشاگران تحریک شوند و به آن کارها دست بزنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید