حضور پیروانی در تمرین تیم ملی فوتبال | اتاق خبر
کد خبر: 379342
تاریخ انتشار: 14 آبان 1395 - 06:00
تمرین تیم ملی امروز در حالی برگزار شد که امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم فوتبال جوانان، مهمان روز پنجشنبه ملی پوشان بود و در کنار افشین پیروانی سرپرست تیم ملی و برادرش حضور داشت.

اتاق خبر:چهارمین تمرین تیم ملی فوتبال برای آماده سازی جهت دیدار با تیم فوتبال سوریه از ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز با حضور 18 بازیکن در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی آغاز شد.
امیرحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال جوانان که تیمش موفق شد بعد از سال ها جواز حضور در مسابقات جام جهانی 2017 جوانان را با کسب عنوان سومی مشترک مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در بحرین کسب کند، در تمرین حضور داشت و با افشین پیروانی سرپرست تیم ملی به گفت و گو پرداخت.
تیم فوتبال ایران، روز سه شنبه 25 آبان ماه در مالزی به مصاف تیم سوریه می رود. ایران در گروه اول انتخابی آسیا با تیم های کره جنوبی، ازبکستان، چین، قطر و سوریه هم گروه است و در زمان حاضر با 10 امتیاز از چهار دیدار در صدر گروه قرار دارد.
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی قبل از آغاز تمرینات به مدت 15 دقیقه با بازیکنان جلسه داشت و با آنان صحبت کرد.
این تمرین در حالی برگزار شد که تعدادی از کارگران در مجموعه ورزشی آزادی در حال ترمیم صندلی های ورزشگاه بودند و سر و صدای حاصل از فعالیت آنان ، شرایط نامناسبی را به وجود آورده بود.
همچنین تمرین امروز تیم ملی با استفاده از پهپادهای فیلمبردار از بالا فیلمبرداری می شد.
بازیکنان بعد از گرم کردن به 2 تیم سبز و بنفش 6 نفره تقسیم شدند و به فوتبال با سه دروازه کوچک در یک نیمه زمین ورزشگاه آزادی پرداختند.
بعد از نرمش اولیه و گرم کردن بازیکنان، سعید آقایی، وریا غفوری و وحید امیری به طور جداگانه زیر نظر مربی بدنساز تیم ملی دور زمین دویدند و حرکات کششی انجام دادند.
علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی که به دلیل شکستگی دستش به مدت چهار هفته از میادین دور است نیز در تمرین امروز حاضر بود و زیر نظر فیزیوتراپ تیم ملی حرکات اختصاصی انجام داد. محمدرضا اخباری و علیرضا حقیقی، 2 دروازه بان دیگر تیم ملی نیز زیر نظر «دن گاسپار» مربی دروازه بان ها تمرینات خود را انجام دادند.
در تمرین امروز احسان حاج صفی و محمدرشید مظاهری بازیکنان تیم های سپاهان و ذوب آهن اصفهان برای همراهی تیم های خود در جام حذفی غائب بودند و قرار است طی روزهای آینده به جمع ملی پوشان اضافه شوند.

ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید