رقابت های فینال کایاک 2 نفره و 4 نفره هزار متر برگزار شد | اتاق خبر
کد خبر: 379343
تاریخ انتشار: 14 آبان 1395 - 06:12
رقابت های فینال کایاک 2نفره و چهارنفره هزار متر مسابقات قهرمانی کشور آب های آرام بانوان در دریاچه آزادی برگزار شد و نفرات برتر این رقابت ها مشخص شدند.

اتاق خبر:این رقابت ها در رده سنی جوانان و بزرگسالان و در ادامه مسابقات قهرمانی کشور آب های آرام بانوان برگزار شد.
صدف مقدم پور و مونا ابراهیمی از تهران مقام اول، سارا کاظمی و کیانا کمال زاده از هرمزگان مقام دوم و گلناز غضنفریان و مریم رمضان خواه از مازندران مقام سوم را در کایاک 2نفره هزار متر بزرگسالان ،کسب کردند.
در کایاک دونفره هزار متر جوانان، ساغر خاقانی و ساقی خاقانی از تهران، اول، سوگند جعفرزاده و یاسمن سلطانی از تهران توابع، دوم و بیتا شهبین و ترانه تورنگ از گیلان سوم شدند.
در کایاک چهارنفره هزار متر بزرگسالان تیم تهران با ترکیب نگار علیمحمدی، صدف مقدم پور، مائده شورگشتی و سمن سلطانی در رده نخست قرار گرفتند، تیم هرمزگان با ترکیب ستاره شریفی، هما نجیبی، لیلا احمدی و سارا کاظمی دوم شدند و تیم تهران توابع با ترکیب روژا فیروزگر، نازنین قلعه نوعی، تینا شیرکو و نگین علیمحمدی جایگاه سوم را از آن خود کردند.
در کایاک چهارنفره هزار متر جوانان تیم تهران با ترکیب راسپینا قوی دل، پدیده پهلوان زاده و سارا حسینی و ساقی خاقانی، اول، تیم کرمانشاه با ترکیب سما یاسمی، ماندانا میرزاده، هانیه قادری و کیانا مجیدی، دوم و تیم گیلان با ترکیب بیتا شهبین، ترانه تورنگ، آناهیتا نوایی و نرجس کارگرپور سوم شدند.

ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید