تندباد 10 میلیارد ریال به تاسیسات برق لرستان خسارت وارد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 379353
تاریخ انتشار: 14 آبان 1395 - 07:52
مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت که تندباد روز چهارشنبه 10 میلیارد ریال به تاسیسات برق این استان خسارت وارد کرد.

اتاق خبر:رضا آریایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به علت عبور کابل های خودنگهدار از داخل شاخ و برگ درختان ضرورت دارد برای کاهش خسارت به تاسیسات برق در هنگام وقوع تندباد، درختان سطح شهرها توسط شهرداری هرس شوند.
وی با اشاره به اینکه خسارت مالی زیادی در جریان تندباد روز گذشته به فضای سبز استان وارد شد، افزود: در جریان این تندباد 500 اصله درخت در سطح استان شکست و به تعدادی خودرو هم خسارت وارد شد.
وی با اشاره به اینکه همواره با وقوع اولین بارندگی مشکلات زیادی در سطح شهرها به وجود می آید، گفت: کانال های آب در خیابان مطهری خرم آباد جوابگوی دفع سیلاب نیست و در خیابان انقلاب این شهر علی رغم اینکه کانال های آب از وضعیت بهتری برخوردار هستند اما مسائل فنی برای انتقال آب به کانال رعایت نشده و همین مسئله موجب آبگرفتگی این خیابان می شود.
مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: خرم آباد توپوگرافی ناهمواری دارد و به همین دلیل هنگام وقوع سیلاب آب بیشتر از 30 دقیقه در سطح معابر شهر نمی ماند.
آریایی اضافه کرد: در مجموع ساخت و سازها، کانال های آب و زیرساخت های شهری در خرم آباد با هم هماهنگی ندارند و به طور قطع در بارندگی های بعدی هم شاهد بروز مشکل خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه در جریان وقوع تندباد و بارندگی روز گذشته همه دستگاه ها نیروهای خود را فراخوانده بودند بیان کرد: ترافیک سنگین روز گذشته در سطح شهر خرم آباد مانور نیروهای امدادی و خدمات رسان را با محدودیت مواجه کرده بود.

ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید