تا زمان انتشار آلبوم جدید کنسرت برگزار نمی‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 379584
تاریخ انتشار: 16 آبان 1395 - 05:43
می‌خواهم کمی فعالیت‌هایم را کم کنم و ذهنم را روی جمع‌آوری آلبوم جدید متمرکز کنم.

به گزارش اتاق خبر، حجت اشرف‌زاده خواننده کشورمان، در خصوص فعالیت‌های این روزهای خود در عرصه موسیقی، گفت: در حال جمع‌آوری آلبوم جدیدی هستم که در حال حاضر با دقت و وسواس زیاد در حال تولید است. عجله‌ای هم نیست و زمان دقیقی نمی‌توانم برای انتشارش بگویم و با حوصله در حال جمع آوری آن هستیم. با این وصف فعلا قصدی برای برگزاری کنسرت ندارم.

وی ادامه داد: این آلبوم سلیقه‌های مختلف را دربرمی‌گیرد؛ به لحاظ قالب شعری هم، ترانه و غزل را داراست. آهنگ‌‌سازی آن کمی مدرن‌تر و متفاوت‌تر و با تلفیق موسیقی سنتی و مدرن ساخته خواهد شد. 

اشرف‌‌زاده در خصوص عوامل این آلبوم گفت: محمد علی بهمنی، روزبه بمانی، احمد امیر خلیلی و عباس محمدی از جمله شعرایی هستند که با آنها همکاری می‌کنیم. حمید اکبرزاده، افشین عزیزی، علیرضا افکاری و چند تن دیگر از دوستان آهنگسازی و صدرالدین حسین‌خانی تهیه کنندگی آلبوم را بر عهده دارند. 

خواننده آلبوم «ماه و ماهی» در خصوص برگزاری کنسرت در آینده گفت: تا زمان انتشار آلبوم جدید تصمیم دارم، کنسرت برگزار نکنم و فعالیت‌هایم را کم کنم. ذهنم را روی مقوله‌ جمع‌آوری آلبوم متمرکز می‌کنم تا ان‌شاءالله آلبوم خوبی حاصل شود و مورد قبول مخاطبانش قرار بگیرد و بعد از آن مجدد برای کنسرت‌ها تصمیم‌گیری می‌کنم. 

این خواننده در پایان خاطرنشان کرد: طبق قراردادی که با صدرالدین حسین‌خانی بسته‌ایم، همکاری ما از ده روز پیش آغاز شده و تمام فعالیت‌های ما از این به بعد با تهیه کنندگی و مدیریت وی خواهد‌ بود. 

 

باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید