کم کارم چون از سینما پیشنهاد خوبی ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 379603
تاریخ انتشار: 16 آبان 1395 - 09:43
بازیگر سینما و تلویزیون اولین تجربه کارگردانی خود را در عرصه تئاتر تجربه می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، فقیهه سلطانی، بازیگر  سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت‌های این روزهایش و علت دوری از سینما گفت: تئاتر خاستگاه من است و از تئاتر وارد عرصه بازیگری شدم، اما اگر در سینما کم کارم به این دلیل است که پیشنهاد خوبی ندارم.

وی ادامه داد: دوست دارم کارگردانی را هم تجربه کنم و اتفاقا منتظرم که سالن بگیرم تا تئاتری را که نمایشنامه‌اش هم آماده است، کارگردانی کنم.

سلطانی در خصوص فضای نمایشنامه‌ای که قصد کارگردانی‌اش را دارد، گفت: فیلمنامه‌ام درباره جوانان امروز است.

وی بیان کرد: فیلم نامه خوب واقعا خیلی کم و اندک است، البته می‌توان گفت که شاید نقش خوبی به من پیشنهاد نمی‌شود و اگر نقش خوبی باشد حتما استقبال کرده و بازی می‌کنم.

سلطانی درخصوص علاقه مندی‌اش به ایفای نقش‌های مختلف اظهار داشت: نقش‌های زیادی است که تا کنون بازیشان نکردم و برای مثال نقشم در همین کاری که اکنون اجرا می‌کنم، کاملا متفاوت است و تا کنون در زندگی‌ام چنین نقشی را ایفا نکرده‌ام. من همیشه از نقش‌های خاص استقبال می کنم.

این بازیگر در خصوص تفاوت جنس بازی در فیلم‌های سکانس_پلان با فیلم‌هایی که فرمی عادی دارند، گفت: بازی در این گونه فیلم‌ها سخت تر است و به تمرکز بیشتر نیاز دارد. به طور کلی اگر یک لحظه غفلت کنی، تمام فیلم از دست رفته و حاصل زحمت همه بر باد می رود و از این جهت سخت تر است.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید