سرنوشت مرگبار یک خانواده فیلم شد+ عکس | اتاق خبر
کد خبر: 379652
تاریخ انتشار: 16 آبان 1395 - 17:56
«حیوانات شبانه» به کارگردانی تام فورد از 9 دسامبر اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

ذه گزارش اتاق خبر،  فیلم سینمایی «حیوانات شبانه» به کارگردانی تام فورد از 9 دسامبر اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

تام فورد که اولین تجربه کارگردانی خود را با فیلم تحسین شده «یک مرد تنها» آغاز کرد، پس از هفت سال با فیلم هیجان انگیز «حیوانات شبانه» به روی پرده سینماها بازگشته است.

داستان فیلم «حیوانات شبانه»در مورد زن گالری داری به نام سوزان با بازی ایمی آدامز است که در مورد رمان نوشته همسر سابقش (با بازی جیک جیلنهال) کنجکاو می شود. این رمان داستانی خشن دارد که سوزان آن را به نوعی تهدید و انتقام از سرگذشت ازدواجشان می بیند. 
 


تام فورد فیلمنامه نویس، کارگردان و طراح مد، گفت: «من واقعیت اغراق شده را دوست دارم. وقتی فیلمی می بینم دوست دارم آدمهایش قشنگ تر از دنیای بیرون باشند. می خواهم همه چیز کمی پررنگ باشد. من خوش شانس بودم که ایمی جزو اولین بازیگرانی بود که به این پروژه پیوست. این زن (سوزان) تمام مدت فیلم مشغول خواندن آن کتاب است و ایمی موفق شد که با او ارتباط برقرار کند. هر چه او می دید و احساس می کرد. بعلاوه من می خواستم که قیافه بازیگر این نقش دلنشین باشد و چشم های ایمی حالتی دارد که نمی توان از احساس آن فرار کرد.» 
 

فیلم «حیوانات شبانه» چندین خط روایتی دارد. روایت اول، داستان سوزان و همسر سابقش که نظر او را درباره رمانی که نوشته جویا می شود. روایت دوم رمان او، «حیوانات شبانه» است که داستان سرگذشت مرگبار و وحشتناک سفر یک خانواده است و روایت سوم دوباره به سوزان و خاطرات او از ازدواج و جنبه های تاریک آن باز می گردد. 

«حیوانات شبانه» برنده جایزه شیر نقره ای از جشنواره فیلم ونیز در سال 2016، با بازی جیک جیلنهال، ایمی آدامز، آرون تایلر جانسون، مایکل شنون، آیلا فیشر و آرمی هامر اواخر پاییز به اکران در خواهد آمد.

 

میزان

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید