بی صبرانه منتظر رویارویی با دورتموند هستم | اتاق خبر
کد خبر: 379870
تاریخ انتشار: 18 آبان 1395 - 03:49
ریبری:
ستاره فرانسوی بایرن مونیخ بی صبرانه در انتظار دیدار حساس برابر بوروسیا دورتموند است و تاکید کرد که به این بازی خواهد رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در حساس ترین بازی هفته یازدهم بوندسلیگا، شنبه 29 آبان بوروسیا دورتموند در ورزشگاه خانگی خود از بایرن مونیخ پذیرایی خواهد کرد.

فرانک ریبری از آمادگی خود برای این دیدار حساس سخن به میان آورد و گفت: چند روز آینده برای من بسیار حیاتی خواهد بود. می خواهم به خوبی تمرین کنم و خودم را به اوج آمادگی برسانم تا برابر دورتموند آماده و سرحال باشم. بی صبرانه در انتظار این دیدار حساس هستم. این بازی برای هر دو تیم حساس است و بدون شک هم به ما و هم به بازیکنان دورتموند فشار زیادی وارد خواهد شد. همه انتظار زیادی از این بازی دارند و امیدوارم زیبا و جذاب باشد.

ریبری در فصل جاری شروع خوبی با بایرن مونیخ داشت و با وجود اینکه مدت ها دور از میادین بود اما عملکرد رضایت‌بخشی داشت. البته او در دیدار برابر هامبورگ آسیب دید و چند روزی است که خانه نشین شده است. او امیدوار است که به دیدار برابر دورتموند برسد.

بایرن مونیخ با 24 امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد. این در حالی است که دورتموند تنها 18 امتیاز کسب کرده است. این باعث می شود تا دیدار رودروی آنها بسیار حساس باشد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید