راه‌یابی«جامه‌دران» به جشنواره بین‌المللی فیلم چنای هند | اتاق خبر
کد خبر: 380113
تاریخ انتشار: 19 آبان 1395 - 18:31
فیلم سینمایی «جامه‌دران» به كارگردانی حمیدرضا قطبی موفق به راهیابی به بخش سینمای جهان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم چنای هند شد

به گزارش اتاق خبر،فیلم سینمایی «جامه‌دران» به كارگردانی حمیدرضا قطبی كه مدیریت پخش بین‌المللی آنها به عهده الهه نوبخت است، موفق به راهیابی به بخش سینمای جهان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم چنای هند شد.  

این جشنواره كه در تاریخ ١٥ لغایت ٢٢ دسامبر٢٠١٦ (٢٥ آذر تا ٢ دی)، با همكاری بنیاد تقدیر سینمای هند برگزار می‌شود، با نمایش فیلم های منتخب سینمای جهان تلاش در ارتقای سطح كیفی سینمای غیرتجاری دارد.  

‎این فیلم نخستین اثر بلند حمیدرضا قطبی است که تهیه کنندگی آن را سید جمال ساداتیان به عهده دارد و پیش از این در بخش مسابقه هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای حضور داشته و موفق به دریافت تندیس بهترین فیلمنامه اقتباسی از هجدهمین دوره جشن خانه سینما و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه اقتباسی در سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نیز شد.

بازیگران اصلی فیلم عبارتند از:  مهتاب كرامتی، باران كوثری، پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی و باران كوثری.

در خلاصه داستان فیلم آمده:   

زنی به نام شیرین كه عاشقانه پدرش را دوست دارد در جریان ختم او در می یابد كه طی چهل سال زندگی حقایق بسیاری از او پنهان نگه داشته شده است ...   

باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید