«فرزند صبح» قرار است با کدام بودجه تهیه ‌شود؟ | اتاق خبر
کد خبر: 380115
تاریخ انتشار: 19 آبان 1395 - 18:54
هفت سال بعد از رونمایی نسخه ای پرایراد از «فرزند صبح» بهروز افخمی در جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر و انتقادات فراوان به کیفیت این نسخه، حالا مدیرعامل انجمن دفاع مقدس از تدوین و صداگذاری و ساخت موسیقی مجدد فیلم خبر داده است.

به گزارش اتاق خبر، هفت سال بعد از رونمایی نسخه ای پرایراد از هفت سال بعد از رونمایی نسخه ای پرایراد از«فرزند صبح»بهروز افخمی در جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر و انتقادات فراوان به کیفیت این نسخه، حالا مدیرعامل انجمن دفاع مقدس از تدوین و صداگذاری و ساخت موسیقی مجدد فیلم خبر داده است.

محمدحسین نیرومند مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از توافق با بهروز افخمی جهت تدوین مجدد «فرزند صبح» خبر داد و گفت: بعد از مدت ها که از اکران فیلم سینمایی «فرزند صبح» در جشنواره فیلم فجر می گذرد و زمینه اکران فیلم فراهم نشد به دلیل مشکلاتی که داشت؛ در صبحت هایی که با بهروز افخمی داشتم به این نتیجه رسیدیم که فیلم تدوین، موسیقی و صداگذاری مجدد زیر نظر ایشان انجام شود و بتوانیم فیلم را به نمایش درآوریم.

وی ادامه داد: فیلم اشکالاتی داشت که انشاءالله با تدوین مجدد و انجام مراحل پس تولید مجدد مرتفع می شود.

نیرومند در پاسخ به این سوال که فیلم برای یک نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده می شود گفت: بعید می‌دانم مراحل پس تولید به گونه ای انجام شود که فیلم برای نمایش در جشنواره آماده شود. اما با توافقات انجام شده فیلم آماده خواهد شد.  بهروز افخمی در جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر و انتقادات فراوان به کیفیت این نسخه، حالا مدیرعامل انجمن دفاع مقدس از تدوین و صداگذاری و ساخت موسیقی مجدد فیلم خبر داده است.

سینما روزان به نقل از فارس

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید