نگاهی به خانه جدید هیلاری کلینتون در حومه شهر نیویورک | اتاق خبر
کد خبر: 380600
تاریخ انتشار: 24 آبان 1395 - 03:35
هیلاری کلینتون پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، یک کاخ سفید جدید برای خود پیدا کرده و قصد دارد برای همیشه در آنجا اقامت داشته باشد.

به گزارش اتاق خبر، هیلاری کلینتون پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، یک کاخ سفید جدید برای خود پیدا کرده و قصد دارد برای همیشه در آنجا اقامت داشته باشد.

این سیاست مدار با تجربه، به تازگی عمارت جدیدی را با قیمت ۱٫۱۶ میلیون دلار در حومه شهر نیویورک در منطقه Chapaqqua خریداری کرده است. گفته می شود این خانه ویلایی حدود ۶۵۰۰ متر مربع مساحت داشته و بنای آن سه اتاق خواب بزرگ دارد. همچنین، از دیگر ویژگی های این عمارت می توان به استخر در حیاط پشتی برای روزهای گرم ساحل شرقی نیویورک اشاره کرد.

برای آشنایی بیشتر با خانه سفید جدیدِ کلینتون با روزیاتو همراه باشید.

شاید ستون های سفید نمای ظاهری این عمارت تا حدی شبیه کاخ سفید باشند، اما آجرهای قرمز استفاده شده در نما، بین این دو ساختمان تفاوت ایجاد کرده.

ستون های یاد شده در داخل خانه هم وجود دارند و فرمی از ویلاهای روسای جمهور آمریکا را یادآوری می کنند.

در حال حاضر در اتاق نشیمن این خانه مبلمان بسیار ساده ای قرار دارند که احتمالا کلینتون، مدل های زیباتری برای آن در نظر خواهد گرفت.

اتاق نشیمن فضای زیادی دارد و بدون شک هیلاری و بیل کلینتون اوقات خوشی را در این اتاق در کنار دوستان خود رقم خواهند زد.

آشپزخانه این عمارت با رنگ های گرم طراحی شده و فضای باز زیادی را در اختیار کسی قرار می دهد که قصد دارد در آنجا آشپزی نماید.

جزیره ای که در وسط آشپزخانه تهیه شده، بهترین مکان برای نوشتن کارهای در دست انجام، برنامه ریزی یا نوشیدن قهوه عصرگاهی است.

در گوشه ای از آشپزخانه، میزی مخصوص صبحانه تعبیه شده که کاملا ساده و کلاسیک به نظر می رسد.

بخشی از خانه به اتاق تلویزیون اختصاص داده شده است تا هیلاری و خانواده اش برنامه های موردعلاقه خود را تماشا کنند. البته احتمالا وی فقط شبکه سی ان ان را مشاهده خواهد کرد.

عکسی که مشاهده می کنید، اتاق کار است که بسیار ساده و وطن پرستانه طراحی شده. اما امیدواریم کلینتون ها در طراحی آن دست برده و تغییراتی در آن ایجاد کنند.

اتاق خواب اصلی خانه

سرویس بهداشتی اصلی خانه که طراحی کاملا مینیمالیستی دارد.

اتاق مهمان

استخر

 

روزیاتو

نظرات
ADS
ADS
پربازدید