عملیات اجرایی گازرسانی به جنوب کرمان آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 381063
تاریخ انتشار: 26 آبان 1395 - 00:46
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: عملیات اجرایی طرح گازرسانی به شهرستان های جنوبی استان همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد.

اتاق خبر:محمدعلی ودیعتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گازرسانی به منطقه که یکی از خواسته های همیشگی مردم منطقه بود با همت شرکت ملی گاز ایران انجام شد.
وی تصریح کرد: طرح گازرسانی به سه شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب در سه فاز اجرا خواهد شد که در فاز اول گازرسانی به شهرستان های جیرفت و عنبرآباد، 169 روستای بالای 20 خانوار جمعیت و 30 هزار و 121 خانوار شهری گازدار می شوند.
وی بیان کرد: در فاز دوم گازرسانی به سه شهرستان جنوبی هم در شهرستان عنبرآباد شهرهای دوساری و مردهک در مجموع با هفت هزار و 300 خانوار از گاز برخوردار خواهند شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با اجرای فاز سوم در شهرستان های جیرفت، عنبرآباد و فاریاب مردم شهرهای بلوک و فاریاب با بیش از 19 هزار و 600 خانوار از شبکه گاز بهره مند خواهند شد.
وی گفت: طرح گازرسانی به شهرستان های جنوبی کرمان که بیش از 2 هزار و 485 کیلومتر طول دارد با اعتباری معادل یکهزار و 500 میلیارد ریال انجام خواهد شد.
کلنگ گازرسانی به 2 شهر جیرفت و عنبرآباد با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان و مسئولان محلی به زمین زده شد.
کرمان یکی از سه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور است و جنوب کرمان با هفت شهرستان دارای قابلیت های متعدد در بخش های کشاورزی، میراث فرهنگی و معدنی است.
سفر 2 روزه معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان روز گذشته (دوشنبه) از شهرستان سیرجان با افتتاح مجموعه ورزشی و کارخانه گندله سازی شماره 2 مجتمع گل گهر سیرجان آغاز شد و اسحاق جهانگیری از عصر دیروز تا امروز (سه شنبه) برای شرکت در چند نشست و افتتاح طرح های اقتصادی و عمرانی در جنوب استان حضور داشت.

ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید