دولت جدید مایل به تغییر سیاست آمریکاست | اتاق خبر
کد خبر: 381215
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 15:20
مشاور ترامپ:
مشاور ارشد رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا گفت، دولت دونالد ترامپ شامل افرادی خواهد بود که موافق ایجاد تغییرات در سیاست آمریکا باشند.

ترامپ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جیمز وولسی، مدیر سابق سیا و مشاور ارشد دونالد ترامپ  گفت: دولت جدید واشنگتن احتمالا شامل افرادی خواهد بود که به صورت معمول بخشی از تشکیلات محسوب می‌شوند اما کسانی هستند که مایل به همکاری باترامپ هستند تا تغییراتی در سیاست آمریکا ایجاد کنند.

به گفته او، ترامپ مردی است که در طول انتخابات با هر دو حزب و نیز رسانه‌های مهم مخالف بود و او این وضعیت را تحمل کرد تا نهایتا در سراسر آمریکا جرقه "روح پوپولیستی" را بزند.

به گفته رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، "تغییر مثبت" در دوران ریاست جمهوری ترامپ می‌تواند به فراتر از مرزهای آمریکا هم کشیده شود.

او تاکید کرد: در دوره ترامپ فرصت‌هایی برای دشمنان سابق مثل آمریکا و روسیه فراهم می‌شود تا مجددا توافق کنند؛ خصوصا روی مساله داعش.

 دونالد ترامپ هشتم نوامبر توانست در انتخاباتی نفس‌گیر رقیب دموکرات خودش هیلاری کلینتون را شکست دهد اما با این حال نتوانست اکثریت آرای مردمی را از آن خود کند و تنها آرای الکترال لازم را به دست آورد و همین امر موجی از اعتراضات را در سراسر آمریکا به راه انداخت.

 انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید