جاده شمشک به دیزین بسته شد | اتاق خبر
کد خبر: 382106
تاریخ انتشار: 4 آذر 1395 - 22:27
رئیس پلیس راه استان البرز گفت که محور شمشک به دیزین بسته شده و تردد هر گونه وسیله نقیله در این مسیر تا اطلاع بعدی ممنوع است.

اتاق خبر:سرهنگ رضا اکبری روز پنجشنبه درگفت وگو باخبرنگار ایرنا، افزود: محور شمشک – دیزین به علت نامساعد بودن وضعیت جوی و بارش برف و نداشتن ایمنی لازم، مسدود و تردد هر گونه وسیله نقلیه ممنوع اعلام می شود.
وی اضافه کرد: رانندگانی که قصد سفر به محورهای شمالی کشور را از این مسیر دارند، باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
وی خاطرنشان کرد: اکنون بارش خفیف برف در محدوده بزرگراه همت آغازشده است.
وی گفت: با توجه به فصل سرما و بارش باران و برف، به ویژه در مناطق کوهستانی، همراه داشتن زنجیر چرخ در راه های این استان از جمله جاده کرج - چالوس الزامی است.
وی افزود:علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند .
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.
وی یادآور شد: در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.
اکبری گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است .
ای مسئول افزود: با هماهنگی که با اداره کل راهداری انجام شده تیم های راهداری استان البرز نیز با آمادگی کامل برای نمک پاشی و پوشش های امدادی و تجهیزات راهداری در راه های اصلی و کوهستانی مستقر هستند.
استان البرز دارای یک هزار و 450کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید