تسلیت وزیر بهداشت به خانواده قربانیان حادثه عراق و سمنان | اتاق خبر
کد خبر: 382257
تاریخ انتشار: 6 آذر 1395 - 03:05
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی شهادت شماری از هموطنانمان در عملیات تروریستی منطقه حله عراق و همچنین کشته شدن تعدادی دیگر از هموطنانمان در حادثه برخورد دو قطار در سمنان را به خانواده آنان و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در این پیام همچنین  از حضور نیروهای اورژانس که طی هر دو حادثه، حضوری به موقع داشتند و نیز از پرسنل مراکز درمانی که با آمادگی کامل، خدمات لازم را به مجروحان ارائه دادند، قدردانی کرد.

وزیر بهداشت در این پیام ابراز امیدواری کرد با پیگیری و بررسی‌های کارشناسی در مورد حوادثی مانند آن‌چه در سمنان رخ داد و تصادفاتی که هر روز با آنها مواجه هستیم، شاهد اقدامات لازم برای پیشگیری از رخدادهایی دردناک از این دست باشیم.  
متن پیام وزیر بهداشت بدین شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون

روز گذشته بر اثر عملیاتی تروریستی در منطقه حلّه عراق، تعداد کثیری از زائران مرقد حسین ابن علی(ع) از جمله گروهی از هموطنان عزیزمان به شهادت رسیده و مجروح شدند. حادثه‌ای که انزجار تمام آزادگان جهان را در پی داشت.
امروز هم برخورد دو قطار در سمنان، جان شماری از هموطنان‌مان را گرفت و جمعی را مصدوم کرد.
اینجانب ضمن تسلیت به ملت شریف ایران و خانواده حادثه دیدگان، از همکارانم در اورژانس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که طی هر دو حادثه، حضوری به موقع داشتند و پرسنل مراکز درمانی که با آمادگی کامل، خدمات لازم را به مجروحان ارائه دادند، سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم با پیگیری و بررسی‌های کارشناسی در مورد حوادثی مانند آن‌چه در سمنان رخ داد و تصادفاتی که هر روز با آنها مواجه هستیم، شاهد اقدامات لازم برای پیشگیری از رخدادهایی دردناک از این دست باشیم.  
دکتر سید حسن هاشمی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید