تجربه بی‌سابقه تولید برنامه کودک در خارج از کشور | اتاق خبر
کد خبر: 382419
تاریخ انتشار: 7 آذر 1395 - 02:15
پروژه‌های تلویزیونی «لبیک» و «من امام حسین(ع) را دوست دارم» پس از 13روز و با تولید 2200 دقیقه برنامه زنده و تولیدی پایان یافت.

به گزارش اتاق خبر، پروژه های تلویزیونی «لبیک» و «من امام حسین(ع) را دوست دارم» کاری از خانه تولیدات تلویزیونی مرکز اوج کودک و نوجوان بوده که با استقرار همزمان 4  تیم تولید تلویزیونی در عراق و پس از 13 روز حضور در شهرهای نجف و کربلا و در طول مسیر راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با تولید و پخش بیش از 2200 دقیقه برنامه زنده و ضبطی برای دو شبکه نهال و امید سیما به فعالیت خود پایان داد.

محمود سلامیان مدیر خانه تولیدات تلویزیونی در این باره گفت: این برای اولین بار بود که در حوزه برنامه سازی کودک و نوجوان پروژه ای با این ابعاد و شکل اجرایی و به شکل تخصصی برای رسانه ملی تولید و پخش شد.

وی افزود: برنامه های ارسالی برای هر دو شبکه نهال و امید از 4 نقطه نجف اشرف، عمود285، عمود741 و کربلای معلی بطور زنده پخش و بخشهای مستند و گزارشی نیز در طول مسیر و نقاط مختلف نجف و کربلا تهیه و روانه آنتن شدند.

گروه اعزامی مرکز اوج کودک و نوجوان به عراق که شامل 22 نفر از عوامل متخصص در زمینه های مختلف بود، در قالب تیمهای تولید مستند،گزارش،نماهنگ و برنامه زنده بطور روزانه برای دو شبکه نهال و امید فعالیت رسانه ای خود را انجام دادند و در طول پخش برنامه ها ارتباطی مداوم با مخاطبان هر دو شبکه داشتند.

به گفته سلامیان ترغیب و سنجش روزانه مشارکت مخاطبان در این مدت جزو اولویتهای کاری قرار داشت که با توجه به آمارهای گرفته شده در هر دو شبکه رکورد مشارکت مخاطبان در یک برنامه تلویزیونی شکسته شده است.

مدیر خانه تولیدات تلویزیونی مرکز اوج کودک و نوجوان تاکید کرد: ویژه برنامه لبیک در شبکه امید و ویژه برنامه من امام حسین(ع) را دوست دارم در شبکه نهال به تهیه کنندگی محمود سلامیان و با اجرای محمد قاسمی، رامتین چیت سازان و محمد مظفری تولید و پخش شده است.این ویژه برنامه ها در اربعین 1395 و در خانه تولیدات تلویزیونی مرکز اوج کودک و نوجوان به سفارش شبکه های نهال و امید تولید و روانه آنتن شدند.

فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید