رئیس سازمان تعزیرات بر برخورد قاطعانه با دانه درشت های مفاسد اقتصادی تاکید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 382508
تاریخ انتشار: 7 آذر 1395 - 20:40
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: باید با همدلی، همیاری همه دستگاه ها و قاطعیتی بیشتر، گام های اساسی برای ریشه کن کردن فساد برداریم.

اتاق خبر:علیرضا جمشیدی عصر شنبه در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان در رشت افزود: بایستی با دانه درشت ها و کسانی که پشت قضایای مفاسد اقتصادی هستند، با قاطعیت برخورد کنیم.
وی با بیان اینکه انتظارات مقام معظم رهبری از ما بیش از اینهاست، گفت: هنوز نتوانسته ایم انتظارات معظم له را برآورده کنیم.
جمشیدی ادامه داد: سامانه های رسیدگی را بایستی الکترونیکی کنیم تا مردم دیگر نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشند ضمن اینکه باید احکام و فرآیند اجرای آنها سرعت گیرد.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به حوزه درمانی به عنوان یکی از صلاحیت های نظارتی این سازمان بیان کرد: اخیرا بیش از 10 میلیون تن داروی تاریخ گذشته در انبارها کشف شد.
جمشیدی با بیان اینکه اکنون با پیشرفت فناوری بسیاری از کالاهای قاچاق و غیرقاچاق را می توان تشخیص داد، گفت: وضعیت به نسبت خوب شده ضمن اینکه باید نظارتی جدی بر زیرمجموعه خود داشته باشیم و بنیان فساد را برچینیم.
وی فساد اداری را موضوعی مورد توجه سرمایه گذاران ذکر و اضافه کرد: سرمایه گذار، کشورهایی که فساد اداری داشته باشند، تمایلی برای سرمایه گذاری ندارد.
جمشیدی همچنین به صنوف آرایشگاه بانوان اشاره و بیان کرد: 10 هزار صنف فاقد پروانه هستند که نظارت بیشتری در این زمینه می طلبد و ما امیدواریم با قاطعیت بیشتر و همکاری سایر نهادها، بتوانیم گام هایی اساسی در حوزه نظارت برداریم.
علیرضا جمشیدی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، صبح امروز (شنبه) در جلسه شورای قضایی استان نیز حضور یافت. وی همچنین شب گذشته با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کرد.

ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید