وقتی شاهرخ استخری «خلبان» می شود | اتاق خبر
کد خبر: 382634
تاریخ انتشار: 8 آذر 1395 - 17:31
شاهرخ استخری در سریال «پرواز در ارتفاع صفر» نقش خلبان را ایفا می کند.

به گزارش اتاق خبر، شاهرخ استخری که این شبها سریال «ماه و پلنگ» را روی آنتن شبکه سه دارد، در سریال «پرواز در ارتفاع صفر» به کارگردانی عبدالحسن برزیده و تهیه کنندگی: محمد نشاط نقش یک خلبان را ایفا می کند. تهیه کننده این سریال اظهار داشت: گروه تولید در حال مهیا کردن شرایط تولید و راه اندازی اولین لوکیشن سریال در فرحزاد هستند و از امروز تست گریم بازیگران آغاز خواهد شد. بیژن امکانیان، محمد عمرانی، شاهرخ استخری، عمار تفتی، سوگل خلیق بازیگران اصلی این سریال هستند و به زودی چند بازیگر دیگر به ما اضافه خواهند شد.

نشاط ادامه داد: دهم آذرماه «پرواز در صفر» در فرحزاد کلید خواهد خورد.

شاهرخ استخری نیز در این باره گفت: پس از بازی در سریال «ماه و پلنگ» که تصویربرداری آن در چند روز آینده به پایان می رسد، در سریال «پرواز در ارتفاع صفر» نقش یک خلبان را ایفا خواهم کرد. او که پیش از این هم تجربه همکاری با این کارگردان را داشته افزود: پیش از این در سریال «مثل هیچکس» با آقای برزیده افتخار همکاری داشتم. برای بازی در این سریال و نزدیک شدن به نقش خلبان قرار است تحقیقاتی در این زمینه داشته باشم و با دوستان خلبان از نزدیک گفت و گو کنم.

این سریال هم اکنون مراحل پیش تولید را سپری می کند و به زودی تصویربرداری آن آغاز خواهد شد.

«پرواز در ارتفاع صفر» با همکاری ارتش در ۷ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید می شود و در هفته دفاع مقدس سال آینده روی آنتن می رود. قصه این سریال که توسط حسن برزیده بازنویسی شده است، زندگی یک خلبان جنگنده نیروی هوایی را در دوران جنگ روایت می کند.

عوامل پشت دوربین عبارتند از کارگردان: عبدالحسن برزیده، مدیر تصویربرداری: ایرج عاشوری، مدیر هنری: مشکین مهرگان، طراح صحنه: رضا دین محمدی، طراح لباس: مرجان گلزار، چهره پرداز: ایمان امیدواری، صدابردار: بهمن حیدری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مینا زیوری، مدیر تولید: امیر نشاط، مجری طرح: سرهنگ مجید جوشقانی، هماهنگ کننده ارتش: علی عنبرانی، مدیر تدارکات: امیرهوشنگ حسینی، خدمات: موسی حسینی و تهیه کننده: محمد نشاط، موسسه هدیه فیلم.

بانی فیلم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید