پیام مقتدی صدر به رئیس جمهوری عراق برای تقویت اشتراکات ملی | اتاق خبر
کد خبر: 382642
تاریخ انتشار: 8 آذر 1395 - 19:37
رهبر جریان صدر عراق در پیامی به رئیس جمهوری این کشور بر عزم خود برای حرکت در مسیر تقویت اشتراکات ملی برای مقابله با خطراتی که کشور و آینده آن را تهدید می‌کند، خبر داد.

مقتدي صدر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هیاتی از جریان صدر عراق  امروز یکشنبه با فواد معصوم، رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد. این هیات حامل پیام مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در خصوص آخرین تحولات سیاسی این کشور بود: این پیام تاکیدی است بر قدم گذاشتن این جریان در مسیر تقویت اشتراکات ملی برای ممانعت از خطراتی که کشور در معرض آن قرار دارد.

در بیانیه صادره از دفتر ریاست جمهوری عراق آمده است که معصوم امروز در قصر السلام میزبان هیاتی از جریان صدر عراق بود که حامل پیامی از سوی مقتدی صدر بود.

معصوم در این دیدار بر لزوم تقویت همکاری و یکپارچگی تلاش‌ها برای تحقق پیروزی نهایی علیه تروریست‌های داعش، تلاش برای ایجاد راهکارهای مربوط به حل مسائل سیاسی، آغاز مرحله بازگشت آوارگان، بازسازی مناطق آسیب دیده و همچنین پیشرفت روند سیاسی در کشور تاکید کرد.

هیات جریان صدر نیز بر تلاش جدی به منظور عبور از بحران‌های سیاسی و اقتصادی تاکید کرد و تلاش‌های معصوم را در نزدیک کردن دیدگاه‌های سیاسی و ایجاد فضای تفاهم میان گروه‌های سیاسی ستود.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید