مردم با این رزمایش عظیم حسینی آمادگی خود را به امام زمان اعلام کردند | اتاق خبر
کد خبر: 382668
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 02:08
پرویز سروری با اشاره به خدمات ارزنده شهرداری در مراسم اربعین؛
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت :در مسیر 100 کیلومتری پیاده روی زائرین هیچ کس لحظه ای گرسنه نماند و نیازهای افراد کامل بر طرف شد.

سروری عضو شورای شهر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پرویز سروری در سیصد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به خدمات شهرداری تهران به زوار حسینی در مراسم اربعین گفت: شهرداری تهران شایسته تقدیر است چرا که هم در طول مسیر راهپیمایی ، قبل از مرز و بعد از مرز اقدامات ارزنده‌ای انجام داده است .

وی افزود: ما شاهد بودیم که خدمات به زائران نسبت به سال‌های گذشته ارتقاء پیدا کرده که هم از نظر کیفی و هم کمی مشهود بود.

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تقدیر از موکب 828 منتسب به بسیج شهرداری تهران گفت: عده ای از بسیجیان دریا دل شهرداری تهران کاملا داوطلبانه در این حرکت خدا پسندانه شرکت کردند و با هزینه کرد شخصی و همه با انگیزه حسینی به زائران خدمت می کردند .

سروری یادآور شد: در وجود همه این بسیجیان خستگی چند روز خدمت رسانی را می توانستیم ببینیم اما این دریادلان با روحیه انقلابی تنها برای خدمت رسانی به زائران مشغول بودند .

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: ما شاهد شکل گیری یک رزمایش بزرگ تاریخی بودیم، رزمایشی که کیلومتر ها امتداد داشت و فکر نمی‌کنم کسی قادر باشد چنین حرکت لجستیکی را انجام دهد .

وی اضافه کرد: در طول مسیر هیچ فردی لحظه ای گرسنه نماند و هیچ کس نبود که نیازش برطرف نشده باشد، اقدامات و خدمات شهرداری در حد اعلا صورت گرفته بود و مردم هم مشارکت داده شده بودند .

سروری خاطر نشان کرد: مردم انقلابی ما با این حرکت عظیم آمادگی خود را به امام زمان (عج) اعلام داشتند که خود را برای حادثه بزرگ آماده کرده اند .

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به خدمت رسانی شهرداری تهران در روزهای پر بارش قبل ،خواستار آمادگی بیشتر مدیریت شهری شد .

محسن پیر هادی عضو هیات رییسه شورا نیز در این جلسه،گفت : اقدامات شهرداری تهران علاوه بر مسیر راهپیمایی در پشت مرز ها نیز با ایثار و فدارکاری بالا قابل مشاهده بود که جای تشکر دارد .

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران همچنین افزود : خدمات شورا و شهرداری به اقشار ضعیف چه در مسیر راهپیمایی و چه در روزهای سرد گذشته نیز قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید