آغاز ثبت‌نام پرمخاطره‌ترین مسابقه تاریخ تلویزیون | اتاق خبر
کد خبر: 382682
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 05:28
مسابقه «دستم را بگیر» فرآیند ثبت‌نام خود را برای ثبت‌نام شرکت کنندگان آغاز کرده است.

به گزارش اتاق خبر، اواخر شهریورماه بود که خبر آغاز پیش‌تولید مستند مسابقه دستم را بگیر به شکل رسمی منتشر شد. مسابقه‌ای که در گونه Reality Show؛ پرمخاطب‌ترین گونه تلویزیونی در دنیا، به آنتن تلویزیون خواهد آمد.

 

این مسابقه هم مانند مسابقات مشابه مأموریت‌هایی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است. اما تفاوت در همین مأموریت‌ها رقم می‌خورد. بنا بر اطلاعات موجود در سایت برنامه گروه‌های شرکت‌کننده در این مسابقه باید با گروه‌ها و افراد آسیب‌دیده اجتماعی مانند کارتن‌خواب‌ها، معتادین، کودکان کار، متکدیان و نظایر آن‌ها در شرایط واقعی زندگی کنند و درنهایت با شناسایی و انتخاب سوژه موردنظر از میان این گروه‌ها اقداماتی را برای بهبود زندگی این افراد انجام دهند. فرآیند حضور گروه‌ها در کنار سوژه‌ها و تلاششان برای بهبود وضعیت‌ آن‌ها توسط دوربین‌ مسابقه ضبط خواهد شد.

ثبت‌نام در این مستند-مسابقه برای تمامی افراد آزاد است؛ اما دانش‌آموختگان و دانشجویان علوم‌انسانی (رشته‌هایی مانند علوم‌اجتماعی، مددکاری اجتماعی و تعاون و رفاه اجتماعی) و همچنین تمامی افرادی که سابقه و تجربه کار در حوزه آسیب‌های اجتماعی و امور خیریه را دارند از امتیاز بیشتری برای شرکت در مسابقه برخوردار خواهند بود. گروه‌های برگزیده برای حضور در این مسابقه از میان تمامی گروه‌های ثبت‌نام کننده و از طریق فرآیند مصاحبه تخصصی انتخاب خواهند شد.

 

به نقل از روابط عمومی مستند-مسابقه دستم را بگیر فرآیند ثبت‌نام برای حضور در این مسابقه از شنبه 6 آذر 95 آغازشده و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این مسابقه به نشانی اینترنتیwww.dastam.ir  مراجعه کنند. 

 

صبا

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید