امری: شایسته پیروزی در این دیدار سخت بودیم | اتاق خبر
کد خبر: 382720
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 14:51
سرمربی پاری سن ژرمن از برد تیمش برابر لیون در لیگ فرانسه ابراز رضایت کرد.

به گزارش اتاق خبر، در آخرین دیدار هفته چهاردهم لیگ یک فرانسه، دو تیم لیون و پاریسن ژرمن در ورزشگاه المپیک پارک به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان اونای امری ۳ امتیاز حساسی را با خود به خانه بردند. پاریس در حالی به مصاف لیون یکی از تیم های موفق لیگ فرانسه رفته بود که با توجه به توقف نیس در این هفته، بهترین فرصت برای کم شدن اختلاف این تیم با صدر جدول به وجود آمده بود. هر دو گل تیم پاری سن ژرمن را در این دیدار ادینسون کاوانی وارد دروازه حریف کرد. 

اونای امری سرمربی پاری سن ژرمن بعد از این دیدار در نشست خبری خود گفت: برابر تیمی بزرگ بازی داشتیم و طبیعی بود که لیون در خانه خود حمله کند و بازی سختی برابر این تیم داشته باشیم. برای کسب برد عذاب زیادی کشیدیم. در یکی از ورزشگاه های سخت فرانسه به برتری رسیدیم. از قبل نیز از اهمیت این دیدار آگاه بودیم. نباید فراموش کنیم هنوز در رده سوم جدول رده بندی قرار داریم و این برای ما کافی نیست. در جدول دو تیم بالاتر از ما هستند. 

سرمربی تیم پاریسی در ادامه گفت: بعد از یک دیدار سخت در لیگ فرانسه و بازی برابر آرسنال، فشار زیادی در لیگ داشتیم. بازی دشوار و سختی برابر لیون داشتیم. بازیکنانم کمی خسته بودند و این از ساق پاهای خسته بازیکنان مشهود بود. بعد از اینکه بازی با تساوی ادامه داشت، سعی کردیم فشار خود را از کنارها روی دروازه لیون زیادتر کنیم و آخرین شانس های خود را برای بازکردن دروازه حریف امتحان کنیم و خوشحالم کاوانی بار دیگر ارزش های خودش را نشان داد و توانستیم به برد مهمی دست یابیم. باید تلاش کنیم هر چه زودتر به صدر جدول بازگردیم و برای این کار بهترین روش برتری در تمامی دیدارهای پیش روی است.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید