مدیرعامل باشگاه راه‌آهن: قدیمی‌ترین تیم ایران هستیم اما از هیچ جا به دادمان نمی‌رسند | اتاق خبر
کد خبر: 382723
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 15:39
مدیرعامل باشگاه راه آهن می‌گوید وضعیت باشگاه وحشتناک است و باید به این تیم از لحاظ مالی کمک شود. او همچنین بر لزوم واگذاری این باشگاه به استان‌های دیگر درصورت عدم حمایت در تهران تاکید کرد.

به گزارش اتاق خبر، مدیرعامل باشگاه راه آهن یزدان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت باشگاه و اعتصاب بازیکنان این تیم اظهار کرد: وضعیت باشگاه وحشتناک است و ما دیگر شب و روز نداریم و در همه حال پیگیر کارهای باشگاه هستیم. دیروز هم بچه‌ها پس از تمرین به نشانه اعتراص نسبت به وضعیت بد مالی اعلام کردند تا موقعی که تکلیفشان روشن نشود در تمرینات حاضر نمی‌شوند. وضعیت مالی باشگاه واقعا حاد شده و دیگر هیچ توان مالی در باشگاه وجود ندارد. هیچ جا هم به دادمان نمی‌رسند.
او با بیان اینکه اقداماتی از سوی دادستانی برای کمک به راه‌آهن صورت گرفته ولی تاکنون هیچ پرداختی به باشگاه انجام نشده است، گفت: باید زودتر این اقدامات به ثمر برسد چون ما ضمن اینکه از ابتدای فصل هیچ اسپانسری نداشتیم دیگر هیچ منبع مالی‌ای هم در اختیار نداریم. تا الان هم هر چه که هزینه شده به اعتبار بنده و کادر فنی و سرپرستان بوده وگرنه ما از اول فصل هم هیچ پولی در اختیار نداشتیم. البته با این اوصاف تاکنون هم به نحو احسن این مشکلات را رفع کرده‌ایم و تمام مسابقات را شرکت کرده‌ایم. ما تا این هفته بازی‌های خارج از خانه را با هواپیما سفر کرده‌ایم و در بهترین هتل‌ها اسکان داشته‌ایم ولی اکنون شرایط بسیار سخت شده است.
حسین رشیدی با اشاره به سفر تیم به شهر کرمان برای بازی با تیم مس، بیان کرد: برای بازی با مس از لحاظ مالی مشکل داریم ولی با این حال تلاش می‌کنیم که با هواپیما به کرمان برویم. ولی واقعیتش این است که تا الان نتوانسته‌ایم این شرایط را فراهم کنیم. برنامه ما این است که با بازیکنان صحبت کنیم که اگر هواپیما فراهم نشد با اتوبوس سفر کنیم. البته با اتفاقی که چند روز قبل برای تیم علی سامره افتاد و اتوبوس تیمشان تصادف کرد، من خودم هم می‌ترسم و اگر خدایی نکرده اتفاقی برای جوانان ما بیفتد نمی‌دانم چطور باید جواب خانواده آنها را بدهم.
مدیرعامل باشگاه راه‌آهن یزدان در ادامه با تاکید بر اینکه جایگاه راه‌آهن نشان از یک تیم مدعی دارد، افزود: اگر به ما از لحاظ مالی کمک شود و دغدغه مالی بازیکنان ما کم شود شک نکنید که جزو مدعیان صعود به لیگ برتر هستیم ولی هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. همچنین اگر با ادامه مشکلات مالی دو بازی‌مان را نتوانیم شرکت کنیم، قطعا به لیگ دو سقوط می‌کنیم.
وی با بیان اینکه بودجه باشگاه در ابتدای فصل تنها ۱۶ میلیون تومان بوده است، افزود: امیدواریم که مشکلات تا حدی حل شود. ما قدیمی‌ترین باشگاه ایران هستیم ولی از ابتدای فصل تا الان ۱۶ میلیون در اختیار باشگاه ما قرار داده‌اند. تصور کنید که با این پول ما چطور تا اینجای فصل را گذرانده‌ایم.
رشیدی با تاکید بر اینکه اگر قرار نیست در تهران از این تیم حمایتی صورت بگیرد، پس لزومی بر ادامه حضور این تیم در تهران نیست، اظهار کرد: اینکه بگوییم باشگاه باید در تهران بماند به نظر من صحیح نیست. ما نمی‌خواهیم خارج شویم از تهران ولی حالا که مانده‌ایم کمک کنید تا به چشم بیاییم. مگر راه‌آهن قدیمی‌ترین باشگاه ایران نیست. مگر تیمی نیست که همیشه گربه سیاه باشگاه‌های مطرح بوده است. ما نمی‌گوییم بیایند و تمام مشکلات ما را حل کنند، فقط در حد اینکه بازیکنان ما روحیه بگیرند کافی است. خدا شاهد است با همه این مشکلات من مدیر و بازیکنان و کادر فنی از گل نازکتر به هم نگفته‌ایم و تا آخر هم همینطور باقی می‌ماند. ولی باید از طرف یک ارگان حمایت شویم تا مشکلاتمان حل شود.
او در پایان گفت: تا الان دادستانی محترم همه نوع قول مساعد را داده‌اند. من از آنها درخواست دارم که اگر قرار است به ما کمکی شود، حداقل روالش تندتر پیش برود تا با خیال راحت بتوانیم به بازیکنانمان امید دهیم و همچنان مدعی صعود به لیگ برتر باقی بمانیم.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید