سرپرست فوتسال مقاومت: کافر همه را به کیش خود پندارد! | اتاق خبر
کد خبر: 382725
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 16:10
ابراهیم نوری با رد ادعای شمسایی و خوراکچی مبنی بر قطع عمدی اسکوربورد، گفت باشگاه مقاومت باشگاه ارزشی بوده و به دنبال کسب نتیجه از راه غیر ورزشی نیست.

به گزارش اتاق خبر، دیدار تیم های مقاومت البرز و تاسیسات دریایی تهران در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که کادرفنی تاسیسات به قطع سه باره اسکوربورد در سالن مقاومت اعتراض داشت.
ابراهیم نوری سرپرست تیم مقاومت البرز در گفت و گو با ایسنا در این باره توضیح داد: هدف از مصاحبه آقایان شمسایی و خوراکچی، نشانه گرفتن حیثیت باشگاه مقاومت بوده است. هیچ کس نمی تواند به فرهنگ مقاومت توهین کند. ما در سه سال حضورمان در لیگ برتر، به جز یک بار که به دلیل مشکل مالی در بازی مقابل گیتی پسند شرکت نکردیم، هیچ کار غیر حرفه ای و غیر اخلاقی نداشته ایم.
وی افزود: مگر ما تعیین می کنیم که وسایل الکترونیک چه زمان خراب شوند؟ داور و ناظر بازی دو بار قبل از بازی اسکوربورد را چک کرده اند و مشکلی نداشته است. آقای شمسایی می گوید این کارها قدیمی شده است اما دوستان خودشان این کارها را قدیمی کرده اند. آقای خوراکچی دو سال قبل در ساوه همین کار را انجام داد. پس باید بگوییم خوراکچی عمدا این کار را انجام داده است؟ او می گوید اسکوربورد سه بار عمدا قطع شده اما اسم نمی آورد. منظورش کیست؟ ایراد دستگاه را که نمی توان به کسی ارتباط داد.
نوری در ادامه با اشاره به ضرب المثلی، خطاب به خوراکچی گفت: «کافر همه را به کیش خود پندارد». باشگاه مقاومت به عنوان باشگاه ارزشی هیچ گاه به دنبال نتیجه گیری از راه نادرست نبوده است و تحت هیچ شرایطی از راه غیر ورزشی وارد نمی شویم. تیم ما و همه بازیکنانش بسیجی اند و از دایره اخلاق خارج نمی شویم.
سرپرست باشگاه مقاومت در پایان تاکید کرد: آقای شمسایی و خوراکچی به عنوان قدیمی های فوتسال نباید طوری مصاحبه کنند که کسی بخواهد جواب آن ها را بدهد. ما یک بار جواب محترمانه به آن ها دادیم. بار دوم محکم تر پاسخ ادعاهای بی اساس را می دهیم.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید