اسپالتی: از الان به داربی دلاکاپیتاله فکر نمی‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 382726
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 16:25
سرمربی رم از نتیجه با ارزش تیمش برابر پسکارا قبل از داربی پایتخت ایتالیا ابراز رضایت کرد.

به گزارش اتاق خبر، دو تیم رم و پسکارا از چارچوب رقابت های سری آ ایتالیا برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ رمی ها به پایان رسید.  بعد از پایان این دیدار لوچیانو اسپالتی سرمربی رم در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

اسپالتی درباره برد بااهمیت تیمش در این هفته از لیگ ایتالیا گفت: رم در حال تغییر است و برتری در این مقطع از فصل اهمیت زیادی برای ما داشت. من این ذهنیت بازیکنان را دوست دارم که خستگی ناپذیر هستند. تنها با ادامه این روند است که به دنبال برتری و کسب 3 امتیاز هستیم. شاید می توانستیم بهتر از این ها نیز ظاهر شویم ولی من از عملکردی که در این دیدار داشتیم کاملا راضی هستم. برخلاف تصوری که ممکن است همه از دیدار با پسکارا داشته باشند، باید تاکید کنم که بازی با این تیم به هیچ وجه آسان نیست. آنها تیمی منظم هستند که در خط دفاع بازیکنان قدرتمندی در اختیار دارند و از کوچکترین فضاها برای زدن گل استفاده می کنند. در هر صورت باید این دیدار را فراموش کنیم. بازی سختی برابر لاتزیو داریم ولی ما الان به هیچ وجه به این دیدار فکر نمی کنیم.

امشب ژکو دو گل به پسکارا زد و تعداد گلهایش در رقابت های مختلف جاری را به 17 رساند، در حالی که در کل فصل گذشته حاصل کارش فقط هشت گل بود.

او در ادامه گفت: همه باید به ژکو کمک کنند. با کمک به این بازیکن است که می توانیم به نتایج مطلوبی برسیم. او بازیکن بسیار باهوش و خوبی است و توانایی خوبی در زدن گل های مهم دارد. اگر در همه دیدارهای خودمان با طراوت باشیم و فرصت زدن گل های بیشتر را داشته باشیم، می‌توانیم به همین شکل دروازه حریفان را باز کنیم. من در حال کار در جنبه های مختلف تیمم هستم. به خوبی این را می دانم وقتی با یک یا دو گل از حریفتان جلو هستید، بازی کردن برای شما سخت می شود ولی ما روحیه جنگدگی خودمان را در طول بازی به خوبی حفظ کردیم و من از این بابت به بازیکنانم تبریک می گویم.

در این دیدار همچنین دانیله ده روسی برای 400 بار در لیگ ایتالیا برای تیمش به میدان رفت. او تمام این دیدارها را برای یک تیم یعنی رم انجام داده است.

رم هفته بعد باید در داربی دلاکاپیتاله برابر لاتزیو به میدان برود. دیداری که نتیجه آن می تواند در جایگاه رمی ها در پایان فصل هم تاثیر زیادی داشته باشد و از حساسیت بالایی برخوردار است.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید