مصاف دو تیم بدهکار | اتاق خبر
کد خبر: 382777
تاریخ انتشار: 10 آذر 1395 - 06:55
تیم های شهرداری ارومیه و صالحین ورامین در هفته نهم لیگ برتر والیبال در حالی به مصاف یکدیگر می روند که هر دو تیم با مشکلات مالی روبرو هستند.

اتاق خبر: دیدارهای هفته نهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در حالی روز پنج شنبه در شهرهای مختلف پیگیری می شود که در یکی از دیدارهای این هفته، تیم های شهرداری ارومیه و صالحین ورامین به مصاف یکدیگر می روند.

طی روزهای اخیر مشکلات مالی تیم شهرداری ارومیه و اولتیماتوم سازمان لیگ فدراسیون والیبال، برگزاری دیدار این تیم با صالحین ورامین را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال طی روزهای اخیر تأکید کرده بود که باید وضعیت بدهی های مالی تیم شهرداری ارومیه تا پیش از مصاف با صالحین ورامین مشخص شود، در غیر اینصورت اجازه بازی به این تیم داده نخواهد شد.

بحران در اردوی تیم شهرداری ارومیه

برخی مسئولان شهرداری ارومیه نسبت به این موضع فدراسیون والیبال واکنش نشان داده و اعلام کردند که در صورت باخت فنی در دیدار با صالحین ورامین، خروج تیم شهرداری ارومیه از لیگ برتر را در دستور قرار خواهند داد.

به هر ترتیب با توجه به تلاش های مسئولان تیم شهرداری ارومیه برای مشخص کردن وضعیت بدهی های این تیم، برگزاری دیدار صالحین ورامین و شهرداری ارومیه دور از انتظار نخواهد بود.

صالحین ورامین در حالی میزبان شهرداری ارومیه در سالن شهید گلعباسی است که خود نیز با مشکلات عدیده مالی روبرو است و همین مشکلات سبب شد تا این تیم در هفته نخست لیگ برتر والیبال، یک باخت فنی سه بر صفر را مقابل پارسه تهران تجربه کند.

تلاش برای حل مشکلات مالی صالحین ورامین

علیرضا فداکار مدیر عامل صالحین ورامین نیز با اشاره به مشکلات مالی این تیم اظهار داشت: تلاش مسئولان تیم آن است که مشکلات مالی هر چه زودتر برطرف شده تا انگیزه لازم به بازیکنان تزریق شود.

وی افزود: مجموعه ها همواره دچار مشکلات مالی هستند و تیم صالحین ورامین نیز از این قاعده مستثنی نیست اما تلاش می کنیم تا زمینه لازم را برای حل مشکلات مالی فراهم کنیم.

مجموعه ها همواره دچار مشکلات مالی هستند و تیم صالحین ورامین نیز از این قاعده مستثنی نیست

تیم های شهرداری ارومیه و صالحین ورامین تا پیش از آغاز هفته نهم لیگ برتر والیبال، هر کدام چهار پیروزی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و به ترتیب در رده های پنجم و ششم جدول رده بندی قرار دارند.

نمایندگان ارومیه و ورامین طی فصول اخیر همواره دیدارهای جذابی را با یکدیگر برگزار کردند و هر کدام توانسته اند مقابل هم به پیروزی هایی دست پیدا کنند.

در این میان حمایت هواداران ورامینی در سالن شهید گلعباسی می تواند به عنوان برگ برنده صالحین در مصاف با شهرداری ارومیه باشد.

بدون تردید پیروزی صالحین ورامین برابر شهرداری ارومیه می تواند وضعیت نماینده والیبال ورامین در جدول رده بندی را بهبود ببخشد.

ضرورت حمایت هواداران ورامینی از تیم صالحین

احسن الله شیرکوند بازیکن مطرح تیم صالحین ورامین  اظهار داشت: تیم صالحین ورامین بر روی حمایت هواداران خود حساب ویژه ای را باز کرده است.

وی افزود: بدون تردید عامل موفقیت نماینده والیبال ورامین در بسیاری از بازی ها، تماشاگران این تیم هستند که در سرما و گرما همواره همراه و مشوق بازیکنان بوده اند.

شیرکوند اضافه کرد: بدون تردید حضور تماشاگران ورامینی در دیدار با شهرداری ارومیه می تواند به کمک نماینده والیبال ورامین بیاید.

باید منتظر ماند و دید که در مصاف دو تیم بدهکار لیگ برتر، کدام تیم می تواند به پیروزی رسیده و وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد.

مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید