ریاست‌جمهوری بزرگتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کردم | اتاق خبر
کد خبر: 382896
تاریخ انتشار: 12 آذر 1395 - 09:21
ترامپ
یکی از جمهوری خواهان ارشد افشا کرد دونالد ترامپ اذعان کرده که شغل ریاست جمهوری بزرگتر از آن چیزی بوده که فکرش را می‌کرده است.

اتاق خبر:نیوت گینگریچ، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا پس از دیدار با دونالد ترامپ، رئیس جمهور تازه منتخب آمریکا گفت: این تاجر میلیاردر تازه متوجه فشار و مسئولیت‌های ریاست جمهوری شده است.

وی افزود: ترامپ گفت "ریاست جمهوری واقعا بزرگتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کردم". البته این مساله خوب است او باید این طور فکر کند. شما به عنوان رئیس جمهور آمریکا جنگ دارید، صلح دارید و قدرت‌های بسیاری دارید و همه اینها به دفتر ریاست جمهوری و شما ختم می‌شود.

منابع داخلی کاخ سفید اعلام کرده که دونالد ترامپ پس از دیدار با باراک اوباما، رئیس جمهور کنونی آمریکا از میزان مسئولیت‌هایی که شغل ریاست جمهوری به همراه دارد، حیرت زده شد. ترامپ حتی نمی‌دانست که باید کل کارکنان ریاست جمهوری را جایگزین کند.

ترامپ در آستانه برگزاری مراسم سوگندش در 20 ژانویه سال 2017 تور تشکر از طرفداران در سراسر ایالت‌هایی که در آنها پیروز شده است را تهیه می‌کند که با یک مراسم بزرگ در شهر سینسیناتی در ایالت اوهایو آغاز می‌شود.

گینگریچ در انتقاد از توئیت‌های ترامپ گفت: رئیس جمهور آمریکا نمی‌تواند به صورت تصادفی و بدون نظارت افرادی توئیت کند. پیام‌های شما در توئیتر تنها یک توئیت ساده محسوب نمی‌شود.

منبع: ایسنا

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید