حاج‌محمدی:همه می‌خواستند در استقلالی شدنم سهیم باشند | اتاق خبر
کد خبر: 386781
تاریخ انتشار: 26 دی 1395 - 10:38
تحت هیچ شرایطی از استقلال نمی روم
با اینکه منصوریان با رفتارش و تصمیمی که گرفت نشان داد علاقه‌ای به ماندن امین حاج‌محمدی ندارد اما این مدافع همچنان می‌خواهد در استقلال بماند. حاج‌محمدی در این ارتباط می‌گوید: «من از استقلال جدا نخواهم شد.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایران ورزشی، هیچ جا نمی‌روم و در تیم خواهم ماند. تصمیم گرفتم که در استقلال بمانم و تا آخر به قراردادم پایبند باشم. دلیل خاصی هم برای جدایی پیدا نکردم.» حاج‌محمدی درباره اینکه منصوریان وی را در اختیار باشگاه قرار داده، می‌گوید: «من با باشگاه استقلال قرارداد دارم نه شخص خاصی. دوست دارم در این تیم بمانم و مطمئن باشید جدا نخواهم شد.»

مدافع استقلال درباره اینکه آیا ترسی بابت نیمکت نشینی دوباره ندارد، می‌گوید: «بازی نکردن من دلیل فنی نداشت، در مورد نیمکت نشینی من از کادر فنی بپرسید چه علتی داشته است. حتما آقای منصوریان دلیلی داشته که من را بازی نداده اما هنوز برای خودم جای سوال دارد. من 4 سال بازیکن او بودم. اگر مشکل فنی داشتم که در آن 4 سال بالای 100 بازی انجام نمی‌دادم.»
این بازیکن در پاسخ به این سوال که آیا بابت کم نکردن قرارداد خود نیمکت نشین شده است یا خیر، می‌گوید: «مبلغ قرارداد من به هیچ کس ربطی ندارد. من با باشگاه استقلال قرارداد دارم. شخص مدیرعامل زیر آن را امضا کرده است. البته یک روز آقای خرمگاه به من گفت که قراردادت را کم کن و من هم قبول نکردم چون دلیلی برای این کار وجود نداشت. من به‌عنوان یک بازیکن ملی پوش به استقلال آمده‌ام و تا قبل از نیم فصل اول سال گذشته هم به اردوی تیم ملی دعوت می‌شدم و حتی قرار بود با تیم ملی به گوام بروم اما ویزایم در آخرین لحظات
صادر نشد.»
حاج‌محمدی در ادامه می‌گوید: «نیمکت نشینی دوباره را به جان می‌خرم. حتی اگر به من بگویند سر تمرین هم نیایم و نتوانند قیافه مرا تحمل کنند باز هم به باشگاه می‌روم و اعلام می‌کنم در تیم خواهم ماند. خود من باید رضایت بدهم تا نامم از فهرست خارج شود. صحبت‌های خیلی زیادی دارم. در آینده نزدیک خواهم گفت. الان هم اگر صحبت نمی‌کنم به خاطر این است که نمی‌خواهم جو استقلال را به هم بریزم و هیچ حرفی درباره داخل خانواده نمی‌زنم ولی بعدها که استقلال درگیر بازی نبود، یک حرف‌هایی می‌زنم که شاید خوشایند بعضی‌ها نباشد این حرف‌ها زده شود.»
حاج‌محمدی در پایان در مورد اینکه به وی لقب گرانقیمت‌ترین تماشاگر لیگ را داده‌اند، می‌گوید: «من یک روزی دلیل این تهمت‌ها را خواهم گفت. از این واژه خیلی ناراحت می‌شوم. شاید جالب باشد موقعی که می‌خواستم به استقلال بیایم همه دوست داشتند در آمدن من دخیل باشند اما من 5 دقیقه تلفنی با آقای مظلومی صحبت کردم و وقتی ایشان اعلام کرد مرا می‌خواهد خودم تنها به باشگاه آمدم و با این تیم به توافق رسیدم.»

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید