بازدید مدیرکل صدا و سیمای زنجان از باغ مهربانی | اتاق خبر
کد خبر: 386957
تاریخ انتشار: 29 دی 1395 - 18:54

به منظور ترویج فرهنگ نوعدوستی و مهرورزی در جامعه صفری مدیرکل صدا و سیمای مرکز اشراق به همراهی تنی چند از اعضاء هیات نمایندگان اتاق زنجان ضمن بازدید از روند فعالیتهای عمرانی  باغ مهربانی با سالمندان  این باغ  دیدار  و گفتگو نمودند .

در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز  زنجان با اشاره به موج افزایش تعداد سالمندان در جامعه اظهار داشت توجه به دوران سالمندی و برنامه ریزی جهت ایجاد فرهنگ صحیح در خصوص مسائل سالمندی از جمله نکاتی است که باید بدان توجه بیشتری نمود.

 وی با اشاره به شان و منزلت سالمندان در جامعه گفت: سالمندی، پایان زندگی نیست و باید برای استقبال از موج سالمندی در آینده تمهیدات لازم را در نظر گرفت.

جمیلی رئیس اتاق بازرگانی زنجان نیز در این بازدید با اشاره به اهداف اتاق زنجان در نوسازی این مجموعه اظهار داشت  :  باهمکاری اعضا هیات نمایندگان اتاق و جمعی از صنعتگران  استان با هدف ترویج فعالیتهای خیرخواهانه در جامعه مقرر شده خانه سالمندان ظرف مدت ۵ سال با رعایت تمامی استانداردهای بین المللی مجدداً تکمیل، نوسازی و تجهیز گردد هر چند وی خواستار استفاده و بهره گیری از ظرفیتهای همه آحاد جامعه  در این امر خیر و خداپسندانه شد.

 

هاشمی عضو هیات نمایندگان اتاق زنجان نیز با اشاره به مساحت احداث باغ مهربانی گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۹ هکتار و در ۷ بخش اجرا خواهد شد انتقال بخش بانوان سالمند، ۲مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان و ۲ مرکز نگهداری بیماران با ضایعه نخاعی و نهایتاً مرکز نگهداری از ایتام از برنامه های آتی اتاق زنجان جهت تمرکز این مراکز در این باغ خواهد بود.

شایان ذکر است روند عمرانی تجهیز و نوسازی خانه سالمندان زنجان (باغ مهربانی) از ابتدای سال جاری توسط هیات نمایندگان اتاق زنجان آغاز و همچنان شاهد ادامه بازسازی این مجموعه هستیم.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید