زمانی: افتخاری گفت پول شیحی پرداخت شده | اتاق خبر
کد خبر: 387302
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1395 - 15:36
افتخاری گزارش غلط به هیات مدیره داد؟
تمام اخبار استقلال روز گذشته معطوف محرومیت این باشگاه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی بود. در این میان اما افتخاری فقط در مورد بیانیه‌ای که باشگاه استقلال منتشر کرد توضیحاتی داد.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایران ورزشی، در میان سکوت مدیران استقلال و سیاست همیشگی مسوولان (کی بود، کی بود؟ من نبودم) یکی از اعضای هیات مدیره استقلال که همیشه پاسخگوی رسانه‌ها است حرف‌های تامل برانگیزی زد. زمانی در این خصوص گفت: «افتخاری گفته بود که طلب بازیکنان خارجی پرداخت شده است.»

این عضو هیات مدیره در ادامه اینطور توضیح داد: «من از این موضوع بی خبر هستم و فقط در رسانه‌ها این مساله را شنیدم. هنوز با افتخاری صحبت نکردم اما امیدوارم که مساله جدی نباشد.» زمانی اما در لا به لای حرف‌های خود دوباره به این نکته اشاره می‌کند که افتخاری درگزارش مالی اش مدعی بوده که پول بازیکنان خارجی را پرداخت کرده است: «روز دوشنبه هم او گزارشی از مسائل مالی و پرداختی به بازیکنان داد که خلاف این موضوع بود. نمی‌دانم ماجرا چیست و باید دقیقا بررسی شود. باید با افتخاری صحبت کنم و ماجرا را جویا شوم. به هر حال 2 بازیکن جدید جذب کردیم که باید از آنها استفاده کنیم.»
در شرایطی که مسوولان حرف‌های ضدو نقیضی می‌زنند و همچنان امیدواری‌هایی می‌دهند که مساله محرومیت استقلال حل می‌شود. هواداران این تیم دچار سرگیجه شده‌اند و نمی‌دانند چه کسی در این میان درست می‌گوید و باید باور کنند که فیفا به استقلال مهلت می‌دهد؟ بدون شک این مساله می‌تواند برای تیم حواشی درست کند و در نحوه بازی استقلال اثر بگذارد. این در حالی است که استقلال با برد در آبادان شرایط بهتری در لیگ پیدا کرده بود و این روزها امیدوار به گرفتن سهمیه در آسیا است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید