باشگاه استقلال: تعطیلات بود، پول دیر رسید | اتاق خبر
کد خبر: 387308
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1395 - 16:00
بیانیه یا بهانه
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای سعی در دفاع از خود داشته است که موارد اشاره شده در این بیانیه نه تنها مدیریت این باشگاه را از اشتباه بزرگ مبرا نمی‌کند، بلکه انتقاد‌ها را فزونی می‌بخشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل ازا ایران ورزشی، باشگاه استقلال در این باره نوشته است: «باشگاه استقلال به واسطه شکایات بازیکنان قبلی خود در سالیان گذشته همواره با نامه‌های تهدیدآمیز فیفا مبنی بر کسر امتیاز یا منع جذب بازیکنان داخلی و خارجی مواجه بوده است.
در مورد موضوع فعلی هم باشگاه استقلال طلب 47 هزار دلاری عادل شیحی را پرداخت کرده اما به واسطه مشکلات انتقال پول از تهران به آلمان از طریق سیستم مالی و بانکی عادی، این باشگاه پیشنهاد داد این پول تسلیم سفارت آلمان در تهران شود که وکیل آلمانی شیحی با این مساله مخالفت کرد.» آیا می‌توان تعطیلات ژانویه را دلیل این تاخیر و اهمال دانست؟ باشگاه استقلال ادامه داده است: «بر اساس اعلام فیفا، روز 13 دسامبر هم به عنوان آخرین فرصت برای پرداخت این پول اعلام شد. باشگاه استقلال نیز به دلیل مشکل نقل و انتقالات پول از طریق صرافی مجاز اقدام به انتقال پول کرد، البته به دلیل تعطیلات سال جدید میلادی، این مبلغ با تاخیر به مقصد رسید که تاییدیه دریافت آن هم توسط وکیل عادل شیحی به فیفا رسیده است.»
بیانیه استقلال با این جملات به پایان رسیده: «یکی از مواردی که در این حکم فیفا اثر زیادی داشته، تعدد بازیکنان خارجی بوده که طی سال‌های اخیر از استقلال به فیفا شکایت کرده‌اند. به ویژه که 3 پرونده لیام ردی، ساموئل و هلمکه که به محکومیت استقلال منجر شده همچنان در کمیته انضباطی فیفا مفتوح است و فیفا با توجه به این شکایات قبلی، باشگاه استقلال را از جذب بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی منع کرد. باشگاه استقلال نیز از طریق وکیل ایتالیایی خود به فیفا اعلام نموده به همان دلیلی که شما نمی‌توانید مطالبات ایران را به خاطر تحریم‌های بین‌المللی بانکی پرداخت نمایید و طلب 380 هزار دلاری باشگاه استقلال بابت حضور 6 بازیکن در جام جهانی از سوی فیفا پرداخت نشده، باشگاه استقلال نیز قادر به حواله پول خود به طلبکاران نمی‌باشد. باشگاه استقلال با همکاری با روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال همه تلاش خود را به کار گرفته که هر چه سریع‌تر این مشکل حل و فصل گردد.»

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید